- P
Hahah za pringles se nadje vremena, to dodje kao snack

Cara brate mrzilo me izlaziti po onoj vrućini, valja se i dovući do teretane. U kola mi se ni ne ulazi na 40 stepeni, a ni pješke mi nije baš pred kućom.
I ne znam što si toliko navalio kako nije zdravo uveče trenirati. Pa ja sam kao klinac trenirao plivanje imali smo treninge od 8 do 10 uveče. I sad ima ljudi u teretani koliko hoćeš u tim večernjim terminima.
Sad, ići na trening bukvalno pred spavanje, to već ne bi bilo dobro, ali ovo što ja radim ne vidim kao neki problem.

I u suštini se slažem sa Pliduom, da je sve što ti treba neka normalna zdrava ishrana.
Sad, ja ne mogu odučiti ono što sam naučio, tj. ne mogu izbaciti iz glave te neke informacije o tome koliko ti proteina treba.
Ali nastojim da to postignem koliko toliko normalnom ishranom, zato sam oponirao Heznu, jer on forsira neke enormne proteine. Ja smatram da ti proteini trebaju, ali recimo neka normalna ili blago povišena količina, koja se može postići i bez suplemenata.

pa jeboga ti jovore esi mi reko da neces treniras na 40c a bukv u teratani uvek ista temp znaci bilo koje doba dana dolazi u obzir
brate nezdravo je posebno za amatere da treniraju u 20h. To za klince imalo smisla zbog rasporeda na bazenima pa se zato davao taj termin al svakako nije zdravo ni da decu.
Jbt moras imati neki dnevni balans a ne kilavis se do 19h onda odes ispucas se posle veceras virsle i jaja sa hemudzom zvanom kecap i prodajes pricu o nekom tamo zdravlju balansu.
- k
Hezno-chan, šalji sliju iz teretane. Može i u pp.
- k
Żurek - poljska kisela čorba
- S
lololo skeletore koja boles
https://img-comment-fun.9cache.com/media/aQo5LLr/a3pqWpMx_700w_0.jpg
- P
Ja jucer jeo piletinu u soja sosu a inace soja sos jedem jednom godisnje i imam neku malu bočicu nekog originalnog soja sosa ali dzaba kad ne koristim
