Шта данас ручавате?

  1. Nije fast fud, ja ga jedem viljuskom i nozem boc

  2. U ns nastariji index se nalazi pored najboljeg girosa.

    Giris 10x veci promet. Index jeste tm ns-a ali nikako nesto cime castis gosta jbt.
    Sve u svemu kad si gladan ko dzukela i ides negde usput tada se jede index. Cak nije ni klopa za studente nego srednjoskolce.

  3. tolko i vredi.

    bio sta iz prosecne kafane > gogo sendvic

  4. Rucavao sam gotove cevape i pekarski krompir iz maksija i do jaja je i jedno i drugo. Bolji cevapi nego po mnogim kafanama, tja

  5. Nije za usporedbu kelte, ne joguni se. Kako da poredim sendvič i teleću glavu.

  6. izgubio mi se post...

    nije nikako za poredjenje. gogo sendvic bi trebalo da ostane kao neka egzibicija za domace, nikako kao nesto sto preporucujemo nekome ko dodje da jede bilo sta u nisu, posto za razliku od karamela gore, imamo vala dosta toga dobrog da ne mora senvic da ide kao nesto specificno lokalno.

  7. Celte, to sto su te ranili indexima pokazatelj je samo sta su mislili o tebi kao gostu

    Vid ovu budalu vodimo ga do maje. Eo brašo, ovo ti je index nesto najbolje kod nas

  8. serem malo caro jbt, naravno da domaca hrana pobedjuje uvek, al ovo gledam novi sad, udjes random restoran, sta ima, nema nista posebno, ima index senvic.

    ne znam jel si izaso nekad iz te banatske blatande, ali recimo u nisu u koji god random restoran/kafanu da udjes ako nista imas hranu dobru.

  9. Ne postoji restoran koji sluzi indexe, restoran u klasicnom smislu. Ni jedan

    Jbt prodali su ti muda za bubrege da je trafika restoran.

  10. Ne seri i ti sada celte u NSu ima svega od Banja Luke do Prištevaca stoga je i kuhinja u skladu s tim - deliš

  11. Ti si vrv zaglavio u Promenadi na pola sata pa haj nazad

  12. Kad odeš u Mašu lepo onda pričaj

  13. kazite mi jedan vojvodjanski specificni specijalitet po restoranima a da nisu austrougarski kolaci

  14. Masa radi i dalje jbt. Bas mi skoro palo na pamet to mesto. Mada je vise forma kafea nego restorana

  15. A jeboga ti pa sad ti govorim da su preuzeli tu mešovitost i prigrlili je oberučke što samo može značiti da postoji amalgam gurmanluka da ne kažem gastronomije što je po difoltu vrh stvar za jedan grad Novi Sad. Vojvođani svoju kuhinju najmanje kušaju to ti je jedino na mestu, moja poenta je da loše hrane - N E M A

  16. znam caro da je brza hrana jbt, al ono, dodjes i pitas sta ima ovde lepo da se jede sto nisam jeo do sad - gari, imas sendvic. idi bre u kurac.

  17. Pa ne možeš baš očekivati da će te u fast foodu neku ponuditi mudima bengalskog tigra...

  18. bar da su neka muda, al realno gore nemaju nista specificno, zanimljivo. ravno, masno... ako dobro ukusno, nema tu sta, ali dosadno.

  19. ti ejduse sto jedes govedji strogovnanov bi trebalo da znas to

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.