Шта данас ручавате?

  1. Šmo, a voliš li bele bubrege hihihi

  2. Volim da stavljam bele bubrege u usta i da grgoćem

  3. Džiga i iznutrice su bukv. nešto najgore što možeš da pojedeš, batali to. Trajfo ako ti se jedu šećeri, vrv ne unosiš dovoljno proteina u organizam.

  4. Nego malo da se hvalim, rodilo mi hvala Bogu voće ove godine skroz kako treba, čak i kajsije (redovno ih tuče mraz). Stamanio sam zadnje dve nedelje jedno 1o kila trešanja i jagoda, a od juče su mi krenule i maline - šaku dnevno, dosta. + dudinje i kajsije, pojedem i jabuku malo koji dan, a za jedno dve nedelje krenuće i kruške. Milina.

  5. Dzigerica ako nije metiljava, zdravo je jelo. Ona priča sa toksinima u dzigerici ne drzi vodu, dokazano

  6. Džigu u mleko potopi, kasnije iskombiniraj slukom pavlakom i senfom i boktevideo

  7. Prava domaća svinjska crevca što baba ćorava prevrtala kuvala u tri vode ostavila u marinadi da prenoći pa na roštilj perverzija od klope mojne kenjate

  8. Brt dziger ima toliko nutrijenata bukv najvise gvozdja i vit d

  9. Slezina na luku, baka dinstala je.
    Kisela čorba sa džigericom, tzv. mandža, baka kuvala je.
    Nedostaješ, bako

  10. A mlecne proizvode deeeeffff bataljujem, osim reeetko jogurta i kiselog mleka. Kackavalji i ti jaci sirevi me izmasakriraju, ne nuzdim nesto od njih preterano, ali zato sam umoran ko pas

  11. jbt te iznutrice, ili ljudi pricaju kako jebu kevu ili kako im se ne svidjaju. niko da kaze da su mu onako ni smrdi ni mirise.

    ja ih ne volim recimo. treba bas da popijem i u nekoj kafani da spreme na rostilju, da bude baaaas dobro nekome ko ih voli i onda da pojedem i da se samo malo namrstim posto ipak nije ko ostalo meso.

    ove domace... ne jedem. mozda ima neko ko ih mnogo dobro sprema, ali ja ne mogu random da prodjem kroz 20 njih koji ih samo ispeku bez iceg da dodjem do tog.

  12. drugim recima, mogu ih jedem ako se totalno zamaskira ukus. tako da sustina je da ih ne volim.

  13. Džigerica samo pileća sa jajima, ide ko budali šamar. Svinjsko sve iznutra sranje.
    Creva sirotinjska spika, jebeno jedeš skladište za govna, svako ko ih voli da ja znam je alkoholičar.

  14. Brate ako pricamo o telecoj dzigerici onda znam da je zdrava sigurno, ima dosta zeljeza bolja i od junece jer je tele mladje i zdravija mu je dzigerica. Jedem to često i opste je poznato da nije nezdravo i toksično kako pricaju neznalice

  15. nisu iznutrice loše jer meso je meso jbg, ali baš da sedneš da njih specifično jedeš, ne razumem. to se jede samo kada je pečenje u pitanju.

  16. Celte kako da kazes nit smrdi nit mirise kad smrdi XD
    Dzigerica je sundjer sa ukusom vodenih govan
    Kakvo mleko samo sirce to moze da izvuce da manje smrdi.

  17. I te iznutrice su nezdrave do jaja mada za to me boli kurac al crevca pumpaju trigliceride ko Vucic pare u Kk Partizan, zajebi

  18. Iznenadio si me Boh, ti si domaćin čovjek kako ti smrdi džigerica npr teleća ccc

  19. Sad ce brat da ti kaze kako. Ja imam farmu krava brate od kojih ne samo da zivim nego se vremenom zavolelo to bas kao zivotinje. Nemam ovce ni kokoske ni svinje nista nista samo krave i psa. Od malog teleta ne postoji lepsa zivotinja sa onim lepim okicama i trepavicama. Dosli pre par godina neki cigani da kupe musko tele staro 10 dana pogodili se sve ok i ciga kaze caletu kume je l moz da ga vezemo za ovo drvo ovde da ga zakoljemo kod tebe da ga lakse oteramo. Sva sreca bio sam kuci da otmem caletu automatsku pusku, istinski hteo da ih pobije. Bas ozbiljno bilo hteo noge da im pokida. Uginulo je davno par komada svi placemo po kuci 2 dana itd. Ne znam da l mozes da razumes to al eto ja ne jedem teletinu ni junetinu

  20. Od mesa isključivo jesti suvo meso od proverenih proizvođača. Škart poput iznutrica ne treba unositi u sebe.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.