Шта данас ручавате?

  1. Haha boh sve mi je jasno, opraštam

  2. Od mesa isključivo jesti suvo meso od proverenih proizvođača

    Ejd ne znam kakav pogled imaš na meso ali treba napraviti jasnu razliku između zapadnjačkog prerađenog mesa pri čemu se najčešće misli na neke trovačke kobaje i mesa u Srbiji.

    Pojeo sam tonu mesa i mesnih proizvoda iz Srbije (posebno s Pešteri) i reći ću da Srbija možda ima najbolje meso na svijetu, a jeo sam ga od Hamburga do Istanbula u raznim varijantama, ali kvalitetnije meso od ovog širom Srbije - nisam okusio.

  3. Ukus mesa dooosta zavisi od ishrane zivotinja i nadmorske visine to da znate

  4. Mesni ako glumis Ejdusa teraj se u picku materinu

  5. nisam još u krizi srednjih godina kao neki ovde.

  6. A za ovo sušeno meso... pa valjda je logicnije da je zdravije nesto sto se termicki obradi na brzinu, nego nesto sto upija JEBENI DIM nekoliko dana.

    Da se razumemo, dere bata i sušeničku ko blesav (iskljucivo domacu) al se ne zavaravam da je to neko zdravlje.

    Suhomesnato u prodavnici kupim jednom u nedelju dana i to je mnogk

  7. My welness plan, nekoga ko ima mnogo obaveza i samo ne zeli da izgleda oteklo i debelo, znaci skroz relax varijanta:

    Sok, čips, slatkiš- dovidjenja.
    Jednom nedeljno riba na zaru i DZIGERKA
    Tri puta nedeljno lagani trening sa sklekovima, cucnjevima plankingom, kolko mozes...
    Alkohol i cigare- dovidjenja
    Suplementi- kad stignes i bez preterivanja, uglavnom omega masti, zimi vitamin d.
    Pešaka na poso i s posla.

    Hleb i testenine jos nisam izbacio, al cesto ih zamenim nekom ovsenom kasom, nekim humusom jbmlg.

    I slab sam na domace slatkise, al srecom nema ko to da mi pravi heh

  8. Ajde sve al kako alkohol da ne pijes ne razumem

  9. Brat melk radio u mesnoj industriji neke dve godine, pravio klima komore sa ekipom jednom - udješ u fabriku, goli zidovi, izadješ posle 3-5 dana i majstor ugura unutra proizvode, stisne dugme i automatika sve radi sama, dimi meso itd. Nisam doduše bio kod Matijevića al jesam kod Nedeljkovića, u sindu, kod Semka u Bosni itd. E sad ono - ima fabrika gde bukvalno jato golubova leti unutra i kenja gde stigne, ima pacova, krvi, ume bude prljavo itd. Što se tiče narezaka, pašteta, suhomesnatih proizvoda...Bolje uzmite ono pakovanje od tri žuta-plava-narandžasta truleks krpa, potopite malo u vruću vodu, posolite i pojedite našte srca. Jeftinije izadje a otprilike je isto. Da se razumemo - nećete se otrovati od ovoga ili bilo šta, ali ozbiljno, nemojte da jedete to djubre. Ljubi melkić.

  10. Pa kazem ti, ovo je plan baziran prema mom telu, a moje telo je bas soft za alkohol, bolujem danima od njega i taj deo je bio najlakse za bataliti

  11. srecom nema ko to da mi pravi heh

    melkov mozak rn: https://i.imgflip.com/6jej5a.jpg

  12. Inače od jutros sam kod ortaka pečemo ptase jedemo paradajz domaći cirkamo rakiju čekamo džigu da stigne za sat vreme žena kući, živor kent bi bedr srećna sv troica

  13. Ako volite već piletine, šunke, slanine, kobaje, jaja...Postoji na fb grupa mislim mali proizvodjači (ima ih gomila vrv, ova broji baš dosta nekih ljudi), ljudi gaje na selu i dovoze u gradove tipa 1-3 puta nedeljno. Moš kupiš sve, krompir, jabuke, turšiju, pečurke itd. Što je najbolje od svega, masa ljudi već kupuje od tih proizvodjača pa ih hvale ili kude javno kad su u pitanju kvalitet, cena, isporuka i ostalo.

  14. srećna sv troica

    Kako misliš srećna sva trojica, kad ste samo ti i ortak?

  15. Zap ako tako moraš da živiš uzmi otrov popi i cao

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.