Шта данас ручавате?

  1. Eee stara dobra da se ne baci :© Prijatno. Ne bili ti u koži. :D

  2. hvala do neba i nazad.

  3. ma batali te ovsene, uzmi idući put onaj cereal choco pillows, jebe mame

  4. meni trebaju one unicorn roze i ljubičaste pahuljice što viđam u svakom supermarketu, to meni u životu treba.

  5. Te pahuljice su puta milion ukusnije. Ili najklasičniji Čar na dar :D Ne znam kud se denuo onaj obojeni pirinač što smo jeli kao deca ...

  6. Il nek pravi plazeko ha ja

  7. Mesni, ovsene zakon, samo nađi način na koji ti odgovaraju. Neki ih potope preko noći, neko ih u jogurt potapa itd. Ne uzimaj čoko plidus (skeč), to je šećer sami.

  8. PS danas jeo njoke od bundeve u umaku od tri sira. Napravio neki dan beskrajno njoka i turio u zamrzivač.

  9. Kameni, kad pricas o potapanju vec, potopi chia sjemenke u jogurt i ostavi preko noci, ujutru popij

    Dobro za probavu, ja koristio rekreativno, obzirom da serem ko foka svakako ali eto zdravo je

  10. eh da je meni takva probava, ja u životu problema ne bih imao. a ne ovako, serem cigle svaki put i umorim se.

  11. Pa brt, onda jedi jebeni ovas ili čija semenke. Ili kašikom općenito. Ili više povrća. Nemam pojma ni čime se hraniš, pa serem bezveze vrv.

  12. nadam se da ne jedete oatmeal sa hladnim mlekom?

    ubaci to u mleko, stavi vise mleka nego sto mislis da treba pa u mikrotalasnu na 1:30-2min ili ga prokuvaj ovako, dok se ne napravi kasa, pa onda moz se jebes dodatno sa sastojcima kako bi imala ukus na nesto. med, suvo voce, stagod.

    zdravo to za dorucak jbg.

  13. Ama jok. Prokuvam tri minute, onda zveknem unutra voća šta ima u kući, obično bananu ili šaku borovnica.

    Moš dodati šta hoćeš, ali ako dodaješ dva kila šećera, gubi se smisao.

  14. koliko vas zapravo kući ima mikrotalasnu? u životu svom je nisam koristio, a malo gde sam je uopšte i viđao i nikad nisam osetio potrebu da je nabavim, jer realno, šta će mi? to isto važi za toster.

  15. Imao ali je nisam koristio pa odnio kući da mi ne smeta. Dobio je, ne bih je lično kupio jer mi ne treba. Sad kući imamo dvije, nijednu ne koristimo.

  16. Kad sam bio mali, koristio sam ono da zagrijem nešto brzinski tipa mlijeko za cornflakes ali ne koristim sigurno desetak godina

  17. to se turi džezva na platu, pa je spremno za par minuta.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.