Шта данас ручавате?

  1. Pravim sutra majmunsku tortu Ace Lukasa

    wat

  2. Haha to onaj albino tjuber dao recenziju Lukasove knjige pa nabasao na recept.
    Ok je onaj lik, gledo par klipova. Mislim da je jedini domaći jutjuber kog sam gledao duže od 5 minuta

  3. Danas pravio knedle od kuskusa punjene čokoladom.

  4. Dinstani kineski kupus

  5. To je onaj kao duguljasti? Koliko se razlikuje od naseg?

  6. Ovaj ima dosta blag ukus i više baca na salatu. Sinioć sam ga večerao kao salatu, samo ga oprao, iseckao i dodao sir, masline i čeri paradajz.

    Dinstan je prilično slatkast, kao i obični kupus.

  7. Suljpa, da ima za dva-tri dana

  8. Kad ces neke morske plodove da pravis kameni, daj ideju neku

  9. Nije žena toliki fan, a ni ja iskreno, pa retko pravim. Rižoto s plodovima mora uvek dobar izbor. Probao sam praviti i špagete s kozicama i belim umakom, ali nisam nešto oduševljen. Jebiga, kada sve uvek smrznuto kupim.

  10. Kad ces neke morske plodove da pravis kameni, daj ideju neku

    sad sam spremio pizdice da se useres. dagnje, kako se zovu.

  11. vegetarijanci > ribaši

  12. mislim lepo je ponekad spucat tipa losos, ali ne bih mogao bez mesa onog pravog bilo koje vrste daleko da doguram.

  13. jel me to nazivas ribasem?

  14. sačuvaj bože da ja nekog tako uvredim. u slučaju da ne do bog jesi ribaš, puši ga.

  15. jedem sve. trudim se malo manje leba, testenina i slatkog u poslednje vreme al toeto.

  16. meni je najjače kada gospoda sa ovih prostora konzumira testeninu sa lebom. cenim da bi se italijani pobili kad bi to znali.

  17. italijani u najvece tako jedu jbt, hleb uz sve ko i mi

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.