Шта данас ручавате?

  1. nemam nikaki apetit what.so.ever. tri vezana dana

  2. što be?
    eh što mene ne uvati nekad takav period a ne nezajažljivost večita

  3. nzm
    i ja u normalnom stanju gledam na hranu kao na drogu, zvezdu severnjacu, vadilicu iz svih nezadovoljstava
    al ovih dana sam kao: najukusnija tres hrana? meeeh, ne zvace mi se bukv nisto

  4. Kafu doručkujem. Ne znam još šta ću smućkavati za njupkanjac. ☺️

  5. Kako je zahladilo, proždirem više. Kukaću opet u prvom mesecu.

  6. Kukaću - kao Pikaču, ali tužniji dosta.

  7. moram da jedem svakakva govna da opet ne smršam, na jedvite jade sam naguro 22 BMI, bio sam mršaviji od čačkalice.

  8. meni mi 20.6 bmi, a volela bih jos da smrsam

  9. ja sam u tipa srednjoj bio toliko mršav da me prijateljica dizala i nosila bez napora. stvarno mi nije jasno kako neko može da se udeblja, kad sam ja jedva srednju debljinu dostigao.

  10. šmole, de me prosvetli matere ti.

  11. 1. Jedi nezdravo a neredovno godinama
    2. Pij na isti način
    3. Ne posećuj teretane niti treniraj
    4. Napuni 30 godina

  12. 1. ✓
    2. ✓
    3. ✓
    4. x

  13. još ima vremena ihaha od kako sam prestao da rmbačim, pa ne pomaže.

  14. poremeti cirkadijalni ritam i jedi kasno ali neku kartmen dozu dok ne pocnes sa samoprezirom i preko toga i onda se usukaj u cebenco i tako naboban spavaj 3 sata
    zameni vodu sa koka kolom

  15. taj neki rad kamenofile i tomo
    a kokakolu ne pijem nekih 15 godina mogu da zamislim na šta bih ličio da pijem

  16. bio bi debo i nebi jebo.

  17. I upiro prstom u nebo i govorio to nije nebo

  18. mesni posle ovih saveta ne mozes da ponosno ne prosetas novi trbuh ili gde ti vec ode debljina, osim ako nemas pantljicaru
    a za smoa bi mi bilo krivo ako bi zacepio arterije

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.