Шта данас ручавате?

  1. Zar to nije dezert neki kameni ?

  2. Jeste, ali za ručak je totalno nezanimljiv pileći rižoto sa tikvicama, pa ga nisam ni spominjao

  3. Slanine, kajmaka i luka, zalio kafom i suzama neprijatelja

  4. nemila situacija se dogodila danas za ruchkom:

    U chorbu je upala muva.
    Razmisljao sam da je izbacim napolje ali onda sam se setio da u EU jedu insekte. Dok se chorba hladi chekam preporuku saveta evrope da vidim shta mi je chiniti u buducnosti

  5. Ko ti je kriv sto zivis okruzen stokom, štalama i đubretom pa su muve svuda okolo

    Shto se nisi preselio na BEOGRAD NA VODI?!

  6. eeeee moj pliduu kace izgradi kikinda na vodi onda cemo o tome da pricamo

    pliduu sta ti uradis kad ti uleti muva u usta dok cepas kabria? el pljunes il ono drugo :D

  7. Pljujem, ne gutam

    To je moj moto

  8. O mušicama pričamo, da ne bude zabune

  9. Makarona i sira

    Izneverio sam vas, praštajte

  10. Rižoto sa kozicama i spanaćem

  11. Idem da rucam (ne znam sta ima) javljam kasnije sta sam

    J E O
    E
    O

  12. proteinski šejk jer imam poremećaj u ishrani

  13. ustaška piletina (eu) francuski krompir (eu) španski čeri (eu) grčke masline (eu) i pajsad najzdravije zelena salata i rotkvica (srb)

  14. Ja danas drmnuo jaja kokošjih komada 4.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.