Crna hronika

  1. To Petre što kažeš da je umeo da odabere, misliš umeo je da odabere potencijalne pedere?

    Ma ne da prepozna pedere nego oseti kod kog klinca to može da prođe, oseti kom klincu će moći da utera strah u kosti i koji će sve da radi sa njim iz straha....sve ih je on cepao na istu foru, prvo se sprijatelji, dolazi kući kod njega da mu drži časove i tako dalje i onda krene u akciju....a klincu preti da ako pisne nekom pobićemo roditelje i tako dalje....
    I eto bio je nepogrešiv skoro 30 godina, uvek je znao da odabere te koji nisu smeli da mu se suprostave ni na koji način

  2. a mi cemo zeleti uniju zauvek.ko nas jebe!

  3. Pa da, vi ćete je želiti zauvijek. Ima nas koji je uopšte ne želimo.
    Jebeš uniju. Tamo da valja ne bi primali Slovence i Hrvate.

  4. ja bas uvek ovlazim na uniju.

  5. Petar Pan Pezo$
    Ma ne da prepozna pedere nego oseti kod kog klinca to može da prođe, oseti kom klincu će moći da utera strah u kosti i koji će sve da radi sa njim iz straha....sve ih je on cepao na istu foru, prvo se sprijatelji, dolazi kući kod njega da mu drži časove i tako dalje i onda krene u akciju....a klincu preti da ako pisne nekom pobićemo roditelje i tako dalje....
    I eto bio je nepogrešiv skoro 30 godina, uvek je znao da odabere te koji nisu smeli da mu se suprostave ni na koji način

    Сумњив си ми, много знаш а тек кад је ухапшен си кренуо да причаш о томе.

  6. http://www.kurir-info.rs/splicanku-silovao-razbijenom-flasom-clanak-516810
    'Aj opletite malo o ovoj junacini.. Mislim jes' da Kurir voli da preuvelica, ali verovatno vest nije nastala ni iz cega.. Samo bez komentara tipa "Pa logicno, svi Hrvati su poremeceni", moglo je da se desi bilo gde.

  7. http://www.kurir-info.rs/uzasno-nisam-silovao-devojcicu-ona-je-zelela-odnos-clanak-515084

    http://www.kurir-info.rs/pedofil-dete-dodirivao-polnim-organom-clanak-515096

    Ovo je mnogo strašnije, zaboli me džidža za tamo nekim ludakom iz njihove države - ovo su naši ludaci protiv kojih nema zakona...

  8. Pa pazi, pedofilija jeste uzasavajuca kao i uzasno veliki broj vesti slicnih tim dvema koje si ti postovao.. Ali pedofilija je dokumentovana psihicka bolest i to su samo manfesti do tada neotkrivenih bolesnika..
    Medjutim ova gore vest je bizarna.. pogotovo jer lik ima samo dvajves' godina, i izjasnio se kako ne moze da objasni zasto je to uradio.. Mislim, ovo za muskost jeste vrlo moguce, ali opet to je samo pretpostavka novinara Kurira..

  9. danas čitam u Informeru da njegovi drugovi misle da joj je gurnuo jaku petardu - mnogo sam besan posle oslobađanja one dvojice pa bih mogao svašta napisati, ali neću

    ovaj iz moje druge vesti ima 26 godina, a njegova majka kaže "on je samo dete, nije znao šta radi"...

  10. pa takvo doba došlo da matore konjine sa 30 godina još uvek žive na grbači roditelja...dok su nam se roditelji ženili i rašali decu u 20 i nekoj.
    Mada za onaj prvi link što si stavio bruse se u većini slažem sa komentarima ispod....ne umanjuje to ništa krivicu ovog matorog, al ne sumnjam ni da ima tu i nešto drugo...
    a ostala dva slučaja no koment....mislim, šta treba da ti kvrcne u glavi da ti presretneš dete od sedam godina i da mu muljaš vićgla po stomaku

  11. Ne sumnjam ni ja da postoji ta mogućnost, ali postoji nešto što se zove zdrav razum i moral. Ako političari jebu trinaestogodišnje devojčice pa zato ne smeju da donesu Marijin zakon to ne znači da je svaki Srbin pohotna pička koja nagna sve što mrda. Valjda imaš neki lični moral u glavudži dovoljan da budeš svestan kako nije normalno da spavaš klinku kojoj se ni svi organi nisu namestili u telu kako treba?

    Može matori da sere koliko hoće, mogla je i ta mala ZAISTA da traži od njega to što se i desilo, ali on NIJE SMEO da pristane. I tu je kraj priče. Kao u Americi - jesi jebao svoju dugogodišnju devojku pre 16-te? Jesi. Šta me briga što se vi volite i što je ona to htela, ideš na robiju za silovanje. Kraj. Što nisi sačekao par meseci ili godinu, ne bi ti kurac otpao.

    Izvinjavam se na upotrebi reči koje inače ne koristim ali su potrebne zbog kompletnog utiska.

  12. Ma da nije ona njemu nešto u šupu surduknula kad je otiš'o u policiju pravo?

  13. Ma to za tu rusku frizerku je bajata vest. Moja vest je puno zanimljivija, ali vi ste tupavi.
    (Znate da se šalim, nemojte da me banujete :)

  14. Ma to za tu rusku frizerku je bajata vest. Moja vest je puno zanimljivija, ali vi ste tupavi.
    (Znate da se šalim, nemojte da me banujete :)

    Znaš ono, nije vest kada pas ujede čoveka, nego kad čovek ujede psa :) Koliko ima poremećenih koji maltretiraju pijane žene, a koliko ima frizerki koje siluju pljačkaše? Pliz stop miksing grendmaders end frogs!

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.