Crna hronika

  1. znaju se iz srednje.tada je bio normalan i uzoran ucenik.tek u poslednjih 3-4-5 godina je otisao u kurac.

  2. Пезосе ја говорим како бих ја урадио и сигуран сам да је и она могла то. Али јбг, касно је сад :)

  3. прво - она је вероватно њега знала и пре него што су почели да излазе. Значи, ако ништа друго гарант је чула приче.

    oni su išli u srednju, tj u prvi razred samo zajedno, i iz priče ovih što ga poznaju kažu da tad nije bio ovakva lobanja.....
    mada stoji da ako devojku jednom prebije lik, odma treba da beži od njega jer kad tad će mu opet pasti to na pamet.
    A on je onaj klasični bully koji maltretira slabije od sebe iživljava se na slabijima, al neće on da krene na nekog za koga oseti da može da mu vrati.
    A takve psihopate (kao i pedofili na primer) jako dobro mogu da procene osobe, čak bolje od nas ''normalnih''....osete jednostavno sa kojom osobom kako mogu...
    Pa nastavnik u mojoj osnovnoj jebo dečake preko 30 godina i nisu ga otkrili sve do pre par godina jer je uvek znao kog klinca da odabere

  4. znaju se iz srednje.tada je bio normalan i uzoran ucenik.tek u poslednjih 3-4-5 godina je otisao u kurac.

    Додуше, ово је чест случај. Вероватно се нико не удаје за батинша, људи временом, из ко зна каквих разлога, оду у курац па постану силеџије према женама. А такви су најчешће агресивни само кући, према жени и деци, овако им глас не чујеш.

    Жао ми ове девојке јбг, имала је два избора - да остане с њим и нада се да ће се он променити (што се никад не деси) или да убије скота. Обрни, окрени - очај.

    Зајебаније је кад си женско, мајкуму.

  5. ja sam se druzio pre sa njim.uvek se tripovao da ce biti veliki dizac tegova.mislim da mu je pokojini cale to isto bio.kasnije sam cuo dosta nekih prica o njemu.jebemliga.ja ih znam oboje po dobrom.kasnije,jebatiga,nije vise u vinklu.

  6. Ćale mu se ubio pred njegovim očima, puc'o sebi u glavu, tako kažu novine....

  7. cale mu imao raka ledja koliko se secam.ne verujem u tu pricu.

  8. Sjebali smo poentu teme. Na cetrnaest strana raspravljamo o jebenom Darijanu

  9. + 100.000.000.000

  10. Pa nastavnik u mojoj osnovnoj jebo dečake preko 30 godina i nisu ga otkrili sve do pre par godina jer je uvek znao kog klinca da odabere

    Jebote, malo malo pa čujem neku ovakvu priču. Da decu čovek u školu ne pošalje...
    Nije tebe potkačio? ;)))

  11. nije mene potkačio, samnom je bio izuzetno dobar imali smo drugarski odnos na Ti još onda al nije nikad ništa pokušavao....al i iz moje generacije ima sasvim sigurno par momaka koji su prošli to sve, tačnije jedan je siguran, a ima još dva tri kandidata.

  12. I kako je završio?

  13. pa u tvorzi je, al nemam pojma kolko je dobio....bilo to jako aktuelno pre koju godinu, na svim vestima i novinama bilo, Ivan Štasni jebač dečaka, tako ga prozvali u medijima

  14. Sećam se sad imena...

  15. Takve kao što je ovaj nastavnik, po zatvorima najviše vole, tako da će da se nauživa za sve pare.

  16. To Petre što kažeš da je umeo da odabere, misliš umeo je da odabere potencijalne pedere? Pošto se oni kao međusobno prepoznaju. Obično na trenutku istine gejevi kažu da su otkrili šta su tokom nakon prvog sexa, što je obično sa nekim starijim muškarcem iz okruženja. Dveristi bi sad rekli da su oni u tom trenutku postali pederi, ali ja mislim da su oni to oduvek bili i taj što ih je jebo je to prepoznao u njima, oni bi svejedno u budućnosti ispoljili svoj homoseksualizam.

  17. oslobodili su hrvatske generale, dećki. Kak strava feeling

  18. http://www.pressonline.rs/info/hronika/prodao-stan-u-kom-je-privatno-stanovao

    KACAM GLUP!!!

    Kuća u kojoj sam živeo "pod kiriju" oko dve godine u Luksemburgu, eno se prodaje za nešto manje od milion evra. Što se ja nisam setio ovoga i to uradio ovde, pa ja da uzmem te pare?! Dao bi je i za 800 iljada...

    ...A da, možda zato što je to moguće samo u zemlji koja te fore toleriše i koja ima popis vlasnika svih automobila, mopeda, traktora i prikolica, a nema popis vlasnika svih kuća i stanova!
    Nije lako to da se napravi, idu kuće tamo-vamo, teško im se ulazi u trag, majke im ga nabijem...

  19. Nemo' tako, ćaća, ko zna zašto je to dobro!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.