Prijava

Rekoh ja, neće se govno ubiti, nema taj muda za to.

DAMJANE IZDRŽI PA IH OPET PRŽI!

I to ga uhapsili u novom pazaru

Ma bre, najlakše se sakriti među muslimane, taj je na kosovo krenuo. Tamo kada uđeš u masu ne mogu te naći da ga 'ebeš.

Meni juce palo na pamet da ce pokusati da pobegne na kpsovo ili u cg a to mu je najlakse preko n pazara kad sad citam da je tamo uhapsen.

Ne znam samo šta se desi onakvom sportisti pa da uradi ovo... Dača je bio normalan dok se nije skršio motorom a totalno je pukao kada ga je Nataša Bekvalac šutnula. Eto, na kraju se dese ovakve stvari! A mislio sam da ću bar još jednom gledati Daču u bazenu, makar i na oproštajnoj utakmici....

Ne znam samo šta se desi onakvom sportisti pa da uradi ovo... Dača je bio normalan dok se nije skršio motorom a totalno je pukao kada ga je Nataša Bekvalac šutnula. Eto, na kraju se dese ovakve stvari! A mislio sam da ću bar još jednom gledati Daču u bazenu, makar i na oproštajnoj utakmici....

Hahaha

ahahhaahah id u pičku materinu

Koji je to svet jbt... O_o

Potrudila sam se da sagledam ovo iz svih uglova i ni iz jednog mi nije smešno.

E meni je ova vest iz crne hronike super. Baš onako dočarava prilike u Srbiji... :-D

http://www.juznevesti.com/Hronika/Opljackali-emigrante-iz-Somalije.sr.html

Koje dno, kad njih moraš pljačkati...

Наслов к'о да су ови са Њуза смислили. :Д

Još samo da vidim naslov "Oteli svu hranu Etiopljanima" i d'ide sve u kurac lololo

Znate sta je najtuznije sa onim Dacom?

Sto ce se njegov zlocin tretirati kao zlocin iz strasti,za sta je predvidjena znatno manja kazna nego za ubistvo sa predumisljajem, recimo.