Prijava

ne znam da li znate,ali su isli zajedno u razred u srednjoj skoli.doduse,samo prvu godinu,al su isli.

I šta, nije se ubio? Kakva je sisa isp'o, auuu

de da se ubije,malo poziranja po netu.nece njemu ni u tvorza biti lose.ionako ce da izadje za 4-5 godina,posle godinu-dve ce dobijati vikende,tako da.ova prica ce se zaboraviti za nedelju dana i nikom nista.kao i uvek sto bude ovde.

http://img842.imageshack.us/img842/7606/dd0fa85541024a42a0d9fc9.png
DARIJANE, LOMIJO SI KIČME SVIMA, SLOMIĆEŠ I NJIMA

haha
NE DAJ SE SRPSKI SINE NE DAJ SE SVEMIRSKI OTPADE
Baš kao što sam i mislio. Šta je gari, nije lako izjednačiti svojim životom?

Jebač al si kobjasnio sa komentarom. I nije se ubio laaaaadno. Sisa.

http://img402.imageshack.us/img402/4586/6ec451a0881c4f42becf6ff.png

Dobro ti kaže ova devojka, nemoj da osuđuješ kad neznam

Pobeda.

Ovi iz Kurira drkaju na njega majke mi, objavili su dosad jedno pedeset vesti

не дај се, јебачу!!!
знамо да га уапсише, ал настави да постављаш.

Zelim da se zahvalim ovom Darijanu. Od kako je istamburao ovu, moja pere, pegla, kuva duplo vise nego obicno. Danas sam cak i bundevaru dobio.

Jos pocni da je gledas mrko, proveravas telefon i cekas s posla i na konju si

ovog lika poznaje dosta likova iz pezosa koje znam...svi kažu da je lik bio teška prsotina....a prema toj devojci je uvek bio takav....verovatno je i htela da ga ostavi al bojala ga se.
Naslušo sam se primera šta joj je sve radio...

Pa reci nam, cega si se naslusao? To je i poenta ove teme, zadovoljavanje niskih strasti :)

ma banalni primeri...na primer drug išao u tu njihovu teretanu i ta devojka trči na traci i pita ga ''darijane kad mogu da siđem umorila sam se'' i on poludi i počne da se dere na nju i kaže joj ''sad ćeš da trčiš još sat vremena za kaznu, hteo sam da te pustim još petnaest minuta al me iznerviralo sad što si pitala da prestaneš''...i tero je tako da diže tegove, kaže drug da je mogla iz benča da izbaci 70kg :D
ili je nagovori da popije deset kamagri odjednom da vidi dal deluje na devojke.....a kaže mi jedan drugi lik da kad su sedeli tako svi zajedno on im reko ''vodio sam ovu moju pre neki dan u mađarsku da je generalno sredim i usta i sise i sve''....poslao je da strpa silikone u sebe.....ma klošarčina teška

Jebote ladno sam pogodio da joj je on platio za silikone. Inače evo jedne slidže koja je, ja bih rekao, nagovestila tragediju. Da sam ranije video ovu sliku, rekao bih da će je ovaj ubiti jednog dana, i to na brutalan način. I da, u pravu ste za Kurir, samo što mu kurac ne puše.
http://images2.kurir-info.rs/slika-900x608/vladislava-cervenko-1352895946-229834.jpg
Provalite da je debil tetovirao svoje ime na prstima.

e da još nešto haha....inače lik ima jako visoko mišljenje o sebi, i ta tetovaža što mu se vidi na prstima znači kao na nekom tamo jeziku ''DARIJAN NADČOVEK''....I lik se uvek tako tripuje kako je nadčovek....a ide na ta bodi bilding takmičenja i u svojoj teretani pred jedno takmičenje sklepao neke police i pita ga ovaj što je radio kod njega isto iz pezosa, kao šta to radiš, a kaže ovaj ''pa to sad kad pobedim tamo ubedljivo tu ću da stavim pehar''...i ode tamo i ne bude ni među prvih 20 hahaha

Jbg navuče se na to čovek :) E jebala ga hemija tolka, šteta što nije mozak mogao nabildovati. :)

и, јел се убијо овај лик?