Prijava

NIsam pročitao sinovac šta ti piše gore idem po kafu pa ću posle.
Jedini plan je da ljudi koji su isprodavali svoje kuće dole u zamenu za stanove u Beogradu kupo to ponovo i da se vrate. Il da ja iz Šumadije kupim neku kuću pa možda povučem nogi šaznam...

Daj bre Jovo prepričaj mi ovo što si napisao gore...

Јовичићу, одувек си био фин, али нисам знао да си баш Финац.
http://www.vestinet.rs/wp-content/uploads/2012/07/marti-ahtisari.jpg

da se spoje srpska i kosovska estradna i kulturna scena i sl.

:\ nemoj kumim te dosta nam i ove nase estrade

Добио сам информацију да су уводни пост ове теме прочитали српски и албански званичници, као и представници УН, ЕУ и НАТО-а и да ће послушати Јовичићев предлог. То, сви проблеми су решени!

Moraćemo u tom slučaju da nađemo neko novo srce.

Evo moj prijedlog

Mačva!

Ne može.
Onda cigani neće imati odakle da uzimaju lažne papire i traže azil po Nemačkoj/Švajcarskoj/Skandinaviji.

Moraćemo u tom slučaju da nađemo neko novo srce.

Evo moj prijedlog

Mačva!

OPET NE MOŽE, IL' ŠUMADIJA IL' PROGLAŠAVAM NEZAVISNOST ODMAH!

Ima nekoliko propusta u tvom predlogu.

1. Koji ce nam kurac evropska unija? Ukljucite mozak, procitajte neku knjigu, obrazujte se. Nije evropska unija obecana zemla. I taj projekat se raspada, i to u trenucima kad je trebao da bude najjaci, bar po navodima celnika po osnivanju ovog govnjivog projekta.

2. Ako Srbija prizna Kosovo kao republiku,sta ce spreciti Madjare, Vlahe, tebe ili mene da sutra sa svojom ekipom otcepim naselje, grad ili okrug. Uvek mogu da nadjem razloge zasto mislim da tamo neki grad zivi bolje od mene i da vise sredstava ide njemu.

3. Pricas o kosovu kao o svajcarskoj. Opste je poznato da je kosovo leglo kriminala sa ogromnom stopom nezaposlenosti, koje prakticno predstavlja raj za sverc, trgovinu ljudima i bezzakonje uopste.

4. Pricas o povratku ljudi na Kosovo. Da li bi se ti vratio da zivis pod vlascu onih koji su organizovali tvoje isterivanje iz kuce, proterivanje sa teritorije i prisvajanje tvoje imovine (ne pricam o onima sto su prodali pa pobegli, te sigurno i ne zanima da se vrate).

5. Koji je ovde kompromis Kosovske strane? Sta su to oni izasli Srbiji u susret pa da mi kao pristanemo na ovo?

6. Zasto bismo kosovu prepustili nasu kulturnu bastinu koja je jedna od najbogatijih na svetu?

JEBALI VAS CEDA I TADIC, JEBALI VAS I AMERIKA I HOLANDIJA, JEBALI VAS POMODARSTVO I VEROVANJE U SAVREMENE BAJKE. EDUKUJTE SE, UKLJUCITE MOZAK.

Svima onima koji ce se 100% sloziti sa ovim gore,preporucujem da izadju na ulice i nek se vesele oslobadjanju hrvatskih generala. Kandicku pod ruke, pa pravac u Jevropu sa sve Kosovom.

Pošto je meni mnogo dosadno, moram da iznesem svoje šuntavo mišljenje. 'Ajmo polako:

Bez traženja autonomije u smislu pokrajine "Sjeverno Kosovo", ali da lokalna samouprava na cijelom Kosovu bude jaka

A kako misliš da će to da se postigne ako na celoj teritoriji živi 8% Srba? Aj da udarimo plafon 10%. Nemoguće je bre. A i to malo što nas ima oni gledaju da rasteraju.

Sad ide vrlo važan element - da se organizuje povratak što većeg broja Srba na Kosovo koji su tu živjeli prije 1999. godine.

Ti stvarno misliš da je to i sad, bez priznanja KiM-a moguće? Pa šta bi tek bilo kad bismo ga priznali... Ne bismo smeli glavu tamo da promolimo.

ali kojoj je Srbija najveći ekonomski, politički i svaki drugi partner i u kojoj Srbija ostvaruje vrlo veliki ekonomski i politički uticaj.

A pazi da su oni toliko šuntavi pa će da nam to dozvole. Sve i da nam i to prođe, opet džaba. Ne znam šta si ti planirao ovim, jedino priznajem da je neobičan pristup i to pozdravljam, međutim teoretski ljubav lepo zvuči, malčice je drukčije u praksi.

Jovicicu, ko te placa da trujes omladinu sa ovakim idejama?

U najkraćem, priznati Kosovo, ali što više sarađivati sa njim i jačati srpski uticaj na njemu, i stvoriti takvu klimu da se nakon nekog vremena na samom Kosovu javi ideja o ponovnom ujedinjenju sa Srbijom.

Čoveče, ako priznaš Kosovo priznao si da više nije tvoje i to te može jebavati uvek u budućnosti. A to da se će srpska manjina uspeti da ojača je glupost jer ih je iovako malo još kad nagrne ona šiptarska gamad iz centra i juga kosova pa posle jednog veka kada krenu da se kote (jedan deda sto unuka sistem) pa ako padne i koji mešoviti brak onde neće ostati ni S od Srbina.

Jebote, oslobođeni su generali. Ne vjerujem jebote. Ne mogu jebeno da vjerujem.

ово за признање је најглупља идеја миленијума. Ко што рецимо се ујединисмо поново са републиком српском. е мој ти

Evo ga i moj plan:
1. Priznaš Kosovo, jer ti ne treba 2 miliona albanaca u državi
2. Proteraš Albance iz Preševa, Bujanovca, i Medveđe na Kosovo
3. Srbe sa Kosova dovučeš u Preševo, Bujanovac i Medveđu
4. Imaš državu sa zanemarljivim brojem Albanaca
5. Daš mi nobelovu nagradu za čistu genijalnost

Jova, uticaj se može graditi i bez priznanja..

Gazimudo, a šta je alternativa ovom mom predlogu?

Novi rat? Održavanje tenzija i napetosti do daljnjeg? Ovo moje bi imalo za cilj da Srbija ako već ne može vojno ili politički da osvoji Kosovo, to pokuša učiniti ekonomski i kulturno, a onda bi se možda stekli uslovi i za ponovno ujedinjenje.

A sta recimo mislis o ZAMRZNUTOM KONFLIKTU?Ja nigde nisam pomenuo rat?

Odakle ti taj vestacki izbor PRIZNAVANJE koje donosi blagostanje ili RAT koji ce nas sve ostaviti gladne?

Koliko su puta bio na Kosmetu, i koliko uopste imas veze sa njim?

Evo ga i moj plan:
1. Priznaš Kosovo, jer ti ne treba 2 miliona albanaca u državi
2. Proteraš Albance iz Preševa, Bujanovca, i Medveđe na Kosovo
3. Srbe sa Kosova dovučeš u Preševo, Bujanovac i Medveđu
4. Imaš državu sa zanemarljivim brojem Albanaca
5. Daš mi nobelovu nagradu za čistu genijalnost

Da ponovim svoj genijalni plan.

Nema leba od tvog plana Jovo. Šta bi oni toliko veliko učinili za nas da bi se mi odrekli svih onih manastira, crkava, institucija i ljudi? Ti misliš da ako mi priznamo nezavistnost Kosova da će Tači da pusti Srbe da slobodno šetaju Prištinom? Jok. Nego će u što kraćem mogućem roku da ih protera ili pobije ako neće da se odsele. Ovako, kako je danas, barem malo imamo uticaja na Kosovu, mada ne dovljno.

I ček, kako bi to MI bili najveći ekonomski, politički i svaki drugi partner kad iza Kosova stoje EU i SAD?

Iz svih ovih dešavanja i događaja koji se dešavaju dole najrealni je opicija rata. Mi ne damo Kosovo, oni ne daju. Tu neće izaći na dobro.

Ljudi rat na Kosovu traje od Kosovskog boja...