Prvi glooos

  1. Сари свака дала, свршијо сам, девојка је сан, али остале рибе распад... Ово је требало да буде ''сеси'' вече...остале цуре као да су радиле управо супротно КОИ КУРАЦ БРЕ

    едит:
    сашка се скоцкала као шефица гатара, Невена превише невина за мој укус остале исто њах

  2. imam osećaj da je studio bio prepun dignutih kurčeva

  3. Lemajo, si se vratila brzo nešto? :)* mwa!

  4. кад би мој курац пумпао есемесове место сперме сара би била апсолутни победник такмичења

  5. Jel se meni čini da je Georgijev bio janpi, nešto mu je pogled često bio ukočen i zaboden u ništa.

  6. gogo, metnula nove, alkalne baterije u vibrator, znaš kako fercera! :P

  7. Lucky bastard! :)))

  8. Sara i Nevena objašnjavaju
    al realno, zvijezda večeri je bila Jelenina bradaja

  9. Nevena objasnjava kako izgleda podgrejan prdez. Sara s druge strane objasnjava kako se probiti u takmicenju pevaca bez previse muzickog talenta.

  10. Džeri, ko je tvoj favorit?

  11. pa Nevena je lijepa za ok, stvarno je cura prelijepa
    a Sara je MTV
    generalno ne uživa pretjerano da slušam nikoga al njih dve su lijepe za gledati

  12. Moj favorit je Mirna, prva rezerva Ivan. Da Ivanu ne guraju onako retardirane pesme, odavno bi izdominirao takmicenjem. Fali mu i harizme, a bogami i par sisa da bih navijao za njega kao prvi izbor.

  13. I meni je Mirna najbolja, sviđa mi se njena boja glasa, a Sarina mi se ne sviđa, ne prija mi prosto...

  14. More, meni bi Sara prijala k'o rakija za 1. Maj.

    EDIT: Dajte neki snimak za bradaje.

  15. Jericho
    Nevena objasnjava kako izgleda podgrejan prdez. Sara s druge strane objasnjava kako se probiti u takmicenju pevaca bez previse muzickog talenta.

    Čovek objasnio!

    Jericho
    Moj favorit je Mirna, prva rezerva Ivan. Da Ivanu ne guraju onako retardirane pesme, odavno bi izdominirao takmicenjem.

    Kombo!
    + milion.

  16. Sve u svemu poprilično dosadno, niko da zaista zablista, sve neki prosek po svim nivoima, za nikog ne mogu da kažem da mi je onako baš super. Sara mi je ok onako čigrasta i vrckava, baš je piče i onaj pajvan Boris, odlično peva i totalni je odron. Ovo ostalo mediokriteti.

  17. .....a i žiri je smor, samo hvale i kite, nema nikog da ošlajmare, pazi se na gledanost i bla, bla......

  18. Kome je ispala sisa? :(

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.