Prvi glooos

  1. koje su tacne sekunde :D

  2. Eklips pojma nemaš, ne vidi se braddaja na tom videu, eo ga đe se vidi od 2:30
    http://www.youtube.com/watch?v=PcFJV0wDiso

  3. E tako je. Sad sam i ja nasao . Eclipse nisi ni video, sramoto . :D

  4. Kako su se uozbiljili kad su videli bradaju :) A ja se bas obradovao :D

  5. jebeš ga, nisam vidjela da je obrisana bradaja sa onog snimka
    al najjači je Vlado koji je divljo i onda kad je skonto bradaju umirio se zino i gledo u čudu

  6. ne da je dooobra ta crnka što peva. UFFF!

  7. Meni je gotivan prvi glas, redovno pratim, a ovu bradaju nisam spazio, fino.

  8. Pravo seksi veče, nema šta :))

  9. Ispade Saska :(
    I kako je moguce da su Mirna i Saska u duelu bile... kakva glupost, a ona Sanja ostala... i Nevena koja nema trunke zivota u sebi.

  10. Vise nego ocigledno da SMS uopste ne ucestvuje u izboru, to mu dodje samo neki ekstra profit. Gde god opljunete po Sanji, niko nece minus dati, dakle niko ne glasa za nju. Jasno kao dan, a debil nijednom nije ni u duel isao, na stranu to sto je ziri uvek hvali iako veze s pevanjem nema, o mozgu da ne govorim.

  11. ако икад сретнем ону невену, исциједићу је, свега ми

  12. Zasto ste ljubomorni na Nevenu? Ona bas supew peva, a jos je sa Kosova. <333333

  13. Ona bas supew peva,

    Pewa ona supew, al ne pokazuje se na sceni kao ostawi takmičawi

  14. Sara ima iritantnu boju glasa.

  15. има тамо једна коју бих јебо

  16. Saška je odlično otpevala pesmu u duelu, mnogo mi je krivo što je ispala, krivo mi je što su se uopšte ona i Mirna našle u duelu...

  17. Totalno je nepravedno, trebao je Boris, iako je moj favorit... bio je mnogo lošiji u odnosu na ostale takmičare.

  18. gde zavrse ti ljudi kada se zavrsi to cudo?ja tek pre mesec dana saznao da je onaj ruzni skot pobednik proslog.retko antipatican lik.slabo ja i pratim ta sranja,al ove ostale cobane hteo ne hteo,navatam u novinama.te iz tog glasa nigde ne vidjam,pa se zato i pitam koja je svrha toga?pojave se te novopecene zvezde,naprave kao neki satro hit,pa se masa jedno vreme lozi i onda dodje neki novi.te iz glasa ko da je kuga potamanila.niko se i ne seca ko je bio drugi prosle godine.eventualno,oni koji su vlazili na to,pa znaju sve detalje.ko veliki brat.budu popularni mesec dana i onda ih majka rodjena zaboravi.

  19. Ja jedino što znam iz prošlog serijala je to da je ona novosađanka ana izbačila neku pesmu... i to je to... onog davora (ako se tako zove) niđe!

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.