Prvi glooos

  1. Ja verujem da si ti navikla na drugačiji način izražavanja, bez mnogo stilskih figura i prosto proširenih rečenica, ali ja ti stvarno nisam socijalni radnik. I uopšte ne znam zbog čega mi se obraćaš i nazivaš me seljačinom, kada se sasvim pristojno izražavam. Zamolio bih te da me ne nazivaš seljačinom. Isprazni ove piksle. I pitaj ljude šta će da piju.

    http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/11/turned-on.gif

  2. Crno jes ovo ti orgazam doživeo na Bushidove reči lololo

  3. slabo pratim poslednjih par emisija, nem pojma ništa

  4. Nevena je prelepa, al nije prepička iz prostog razloga što ima stav ko ohlađena prokuvana teleća noga. Dok je Sara imam utisak divlja. Ako me razumete. A ajd da pomenem i pevanje,koliko sam primetio ona Mirna najbolje peva

  5. Najjači deo je kada se onom kvazi rokeru keva popela na binu, koji blam...
    Pobeđuju Sara ili Nevena, dok iz prikrajka vreba Mirna.

  6. mislim da sam oplakala kad je ispala ona preprepreprepredobra dragana
    ne pamtim kad sam vidjela igdje ljepše žensko
    'bem ih, trebalo je bar zbog gledanosti da je ostave

  7. Toliko se iskenjala u ovom uvodu i da sam je videla u nekoj drugoj emisiji, tipa Grand show, nalepila bih joj na čelo "slut". Meni ne da nije pička, nego mi je čak i bljak.

  8. "Slutty secretary fucks hard in the office", cenim da bi se dobro snašla.

  9. Haha, totalno se slazem. Ali cak ni ne znam da li je Vidra mislila na nju :D Tako da, izvinjavam se ako sam pogresio.

  10. Hahaha, mislis na luckastu Draganu :D Pa sto ne kazeeesss

  11. Imam osećaj da ova riba liči na tebe i da je samo zato gotiviš.

  12. a da booooooogdom ličim
    šipak.

  13. Sara razvalila a još više Jelenina bradavica :)

  14. Šta se desilo sa sisama? Nisam gledala.

  15. ja da sam muško, ja bi ladno izdrkala na sarin nastup... u stvari... vraćam se za par minuta...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.