Prvi glooos

  1. Има да победи она плава јер је зКосова и има ту прогнану фацу која ће дизазове сажаљење и "вековно огњиште" ген код грађана Сорабије да је изгласају за Први Ђокај Србије.

  2. Reče mi kolega koji poznaje onog Filipa, pica majstora, što je stigao valjda do prvih šest prošle godine da se znalo da će muško da pobedi, odnosno da se išlo ka tome... Tako je Davor pobedio, a skroz je bio prosečan, bar onoliko koliko sam ja ispratila, nisam gledala baš redovno...

  3. jebem joj mater beživotnu onakvu, eto
    MIRNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    FOR D VIIIIIIIIN

  4. Vidra i ja imamo istog favorita ;) Meni Nevena nije bila toliko antipatična u početku, ali sad već smara, sve peva na isti način...

  5. а пази, мени је и Сара била слатка на почетку, ал то вјероватно јер ми се свиђа физички
    ал Мирна дефинитивно треба да побиједи!
    или Борис, лик тотално анонимус, дош'о и одув'о људе који се цијели живот баве тиме, скидам капу :)

  6. Ja i moja porodica smo glasali za Nevenu jer se bori za srpsku stvar i jer se ne odriče korena, ali iskren da budem bacam ga na Saru :( Izdo sam Kosmet

  7. Борис, лик тотално анонимус, дош'о и одув'о људе који се цијели живот баве тиме, скидам капу :)

    +123

  8. Meni se Sara ne sviđa, šta znam, previše je MTV za moj ukus... A Boris je ok, nije za pobedu, ali me ne nervira :)

  9. мене онај борис нервира, превише се труди да испадне лоод и духовит, а пева просек. мирна има најбољи глас, а сара најбољи наступ.
    невена је лепа девојка, али џабе кад нема никакав став, мртвак је тотални

  10. Da nisi ti slučajno žena Forget-me-not?

  11. Slučajno jesam, Stole, što?

  12. Slučajno jesam, Stole, što?

    http://www.youtube.com/watch?v=DzS7h3iWYu0
    xexe

    Pa pošto ti se ne sviđa Sara. :Д

  13. Pa znam da se tebi sviđa sigurno :) Možda najviše u ovom izdanju, m? :)

    http://www.youtube.com/watch?v=n8z3xFUAwMY

  14. Pa znam da se tebi sviđa sigurno :) Možda najviše u ovom izdanju, m? :)

    Pa najviše mi se sviđa taj njen glas, koji ima nešto u sebi što nisam do sad čuo, al moram priznati da bih je rado svezao za radijator i hefto u plinaru dok mi ne otpadne penis ili jedno od nas ne umre.

  15. A meni se baš glas ne sviđa, vidiš kako se ukusi razlikuju...

  16. http://www.youtube.com/watch?v=2_RSwzYlLtM

    Ово сам сад видео. <3
    Не знам како не може да ти се свиђа. Ја те не разумем озбиљно :Д

  17. Meni je Sara brukE, u svakom smislu. Izgled odličan, peva odlično, i to što kažeš, ima neku čudnu boju glasa jebo ga ti.

  18. Tema je u humoru sa razlogom.

  19. da mi je da ispadne onaj trol sa usima i gejko sa onom pederskom kosicom i ona nevena svetica. jebeni gej kosovo lobi

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.