Prvi glooos

  1. kaće kraj?slabo gledam pa ne znam, ko treba da pobedi, ko e najbolji,najbolja nem pojma

  2. koliko para dobije pobednik?jel standardno 100 ljada jevreja?

  3. Keva gleda pa ja u mojoj sobi sve čujem.Ko oće da se kladi koliko puta će andrija da ponovi "glasajte da ne bude kuku majko ovaj moj ispade"lolo

  4. kaće kraj?slabo gledam pa ne znam, ko treba da pobedi, ko e najbolji,najbolja nem pojma

    Najbolja je ispala.

  5. jel čavez? onda ništa novo što se tiče takvih šouova.

  6. Čavez brate kakav si ti muzičar kad pevačice ocenjuješ na osnovu pevanja? http://www.youtube.com/watch?v=2_RSwzYlLtM

  7. Evo, Manijače, čuj ko je ispao... Sramota...

    http://www.youtube.com/watch?v=v-XkcswsTK8

    Ovo Sara ne bi mogla ni u narednom životu da otpeva (Stole, izvini :))

  8. Ko oće da se kladi koliko puta će andrija da ponovi "glasajte da ne bude kuku majko ovaj moj ispade"lolo

    Хахаха, па то к'о ДС што је слао поруке у току последњих избора.

  9. Ne kontam uopste pomamu za Sarom, suvi mediokritet. Ima dobru tehniku pevanja, ali dzaba kad joj je glas krestav. Da je neka riba - nije. Da je lepa - nije. SKK?!? Mislim, nije da ima nekih riba medju njima, ali nismo u getu pa da se bira od 3 ponudjene. Sanju ne racunam, ona je vise Spok nego zensko.
    http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110407152343/memoryalpha/en/images/1/10/Spock,_2265.jpg

  10. Saška je po pevanju od svih njih tamo bogotac. Sara je ''pojava'', veći daleko šoumen nego li pevačica.

    Da se samo ocenjuje pevanje, ona bi morala da pobedi. Ali pošto vamo očigledno neki drugi faktori utiču na sve to, kao na primer da se u tim finalnim krugovima izbacuju ljudi na osnovu glasa naroda.

    Znači, stručni (jebiga, tu je stručni) žiri u finalnim delovima služi samo da kaže kako im se dopala numera, i sad recimo onaj kreten što je usrao mrtvu It's my life tralala pesmu je prošao, a Saška, koja je pojela smak, je propala.

    Fak lodžik.

  11. Dobija ih onaj pumper ili ti točilac goriva.

  12. Mirna pjeva bolje od Saške

  13. Zojo, mama je uz tebe, lol...
    Kako je jadan lik, jeee, ko to glasa da on ostane da mi je znati.

  14. Zojo, mama je uz tebe, lol...
    Kako je jadan lik, jeee, ko to glasa da on ostane da mi je znati.

  15. Mirna pjeva bolje od Saške

    Moram se sloziti. Korektno peva i Saska, al' sto bi rek'o nas narod - she doesn't ring my bell. Trazio sam ono sto je pevala Mirna poslednji put, bolje je ona otpevala tu pesmu uzivo, negoli prepametna seljancica iz Bogatica u studiju.

  16. Setih se pre neki dan, otkako su krenuli da kenjaju da ziri treba da odlucuje ko ide dalje, koliki su govnari oni u ziriju, jedino onaj picopevac sa bradicom je korektan i dosledan, dok ovi skorojevici glume ludilo. Paz'te ovog decka sto su najpre sikanirali sirokim dijapazonom zadruznih posalica, pa onda odbacili jer kao ne ume da peva...pri tom mu nisu dali ni drugu pesmu da potvrde svoja nasumicna naklapanja
    www.youtube.com/watch?v=15aYYzEfgHo&feature=player_detailpage#t=147s

  17. Obe su odlične pevačice. Mislim da je bas mala razlika, a stvar je ukusa sve ostalo. Meni recimo gotivnija Saška. Zato što sam prefinjenog ukusa, sa džentlmenskim držanjem, za razliku od razvratnog i plahog Jericha.

  18. Кладим се да Сашка вришти док се јебе. Гласао бих за њу иако је џинџерка, баш ми је секси.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.