Prvi glooos

  1. http://www.youtube.com/watch?v=K4Bj7yogVyc
    Obratiti pažnju na period od 1:10 do 1:16

    meeee
    Voleo bih je dok ne umre.

  2. ovde ću da komentarišem u stilu stare mešine defke:

    kod tog šoua mi se najviše sviđa što ga nisam gledao, niti planiram.

  3. Realno, Mirna jebe ne vadi.
    A Saru bih jebo, ne bih vadio.

  4. Koji car ovaj akintos, stavio svoj klip kako se blamira pred masom, ali u pogresnu temu.

  5. Najjace da sam ja.

  6. Onaj Zoran mora napolje, ja ga ne bih pustio sa onakvom kosicom dalje nema teorije!

  7. Nije da se hvalim sad, al sam stupio u kontakt sa Sarom, pa ću zato bataliti sajt. Pokušaću sve što je u mojoj moći.
    Jel Akintos stvarno onaj pevač i jel zato tražio trajni?

  8. Jbg, kako sam ja mogao znati da je decko osetljiv? Tako sam i onu smradinu Ajaksa oterao sa sajta, njega mi nije zao, ulazio mi u prostor, napadao moju parohiju!

  9. joj sad gledam neke snimke koje nisam
    bože, je l' onog ivana tjeraju da izabere onakva govna od pjesama, il' sam bira?

  10. E al ozbiljno sam poslao poruku Sari. U sledećoj emisiji će da peva za mene <3

  11. TO! Ne računa se da posjećuješ vukajliju ako to radiš sa duplog naloga!

  12. U sledećoj emisiji će da peva za mene

    Sereš.

  13. Tidro, ne znam jesi li videla opciju da glasas sta ce da pevaju na prva.rs? Dakle Sari od 5 ponudjenih svih 5 njenih "govana", sve u njenom "stilu". Nekima sacuvaj boze, nekima sve sto sami stave. Pa ti pogodi u kojoj grupi je on.

  14. majke mi, žao mi je što sam uopšte pogledala, al' eto, morala sam glasat'
    baš me čudi što apsolutno svako od njih ima neku pjesmu od aleksandre radović

  15. Izvali njima matrice na audiciji, a izvali ovim jadnicima u PGS matrice na emisiji uzivo. Besramno!

  16. Ne znam inace je li vam promaklo kakvi su roditelji one Siptarke pacenici - http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/359914/Roditelji-finalistkinje-Prvog-glasa-Ne-sazaljevajte-Nevenu-zato-sto-je-s-Kosova
    "Ko sirotinja, daj 5 karata!!!". Sad mi je stvarno zao, kad vidim sa kakvim degenericima zivi. Mislim nije mi je realno zao, ali dobro zvuci.

  17. Nije da se hvalim sad, al sam stupio u kontakt sa Sarom

    Ajakse, jesi siguran da se to što si ga izbacao na njenu sliku u tv reviji računa kao kontakt?

  18. ahhahahahahahahahaha!
    nek su vala rekli
    al' aj' ti to objasni pomahnitaloj masi koja se hvata za telefone čim čuje prve taktove vidovdana il neke kvazietno kompozicije željka joksimovića

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.