Prvi glooos

  1. Gde se ne racuna u kontakt, telepatski si je oplodio i kad je budes sreo uzivo, pogled ce joj zasijati, nesvesno u njoj ce preuzeti kontrolu, i unutrasnje ja ce joj reci "ON JE TAJ!" Onda ce skontati da te je prepoznala da si joj odzepario omiljenu Nokiju c3 u nocnoj sedmici, pa ce te sutnuti u jaja, i propasce cela akcija.

  2. каква смејурија, испала сашка, сад испао иван, а она сања мутава и зојо мамин син се провлаче. господе

  3. Жешће сам се разочарао у ову емисију, јер се очигледно онај распали пумпаџија који има гласовне могућности као Зока Босанац, увукао у буљсон простој народној маси која гласа за њега.

  4. АКО ОРГАНИЗУЈЕТЕ ТАКМИЧЕЊЕ ПРВИ ГЛАНС СРБИЈЕ, ЕТО МЕНЕ ДА ПОБЕДИМ, САМО МЕ ПРИЈАВИТЕ

  5. Da sam znao mogo sam te ovde ubacit u primer mada opet mislim da nesa manijak nosi tu titulu.

  6. Vidim ispao Ivan. Sreća pa sam bio pijan i nisam posmatrao manifestaciju. Inače odgovorno tvrdim da bolje pevam od pumpadžije i onog goluma Sanje, i to bolje radim bez bubrega, lišen adamove jabučice i sa sve kurcem Vlade Georgieva u bulji. Što se kosovarke tiče - ne kapiram čemu toliko forsiranje narikače, kada svi znamo da će završiti tako što će pevati prateće vokale Ivani Žigon, prilikom recitacija kosovskog ciklusa u Domu Onih Koji Bi Da Vrate Kosovo. Mrš.

  7. to bolje radim bez bubrega, lišen adamove jabučice i sa sve kurcem Vlade Georgieva u bulji

    Valjda si hteo da navedes neke otezavajuce okolnosti, a ne situaciju u kojoj si svaki dan?

  8. Hahahaha naduvaš mi jaje, matora rđavštino!

  9. Valjda si hteo da navedes neke otezavajuce okolnosti, a ne situaciju u kojoj si svaki dan?

    хахахахахахах!

  10. Valjda si hteo da navedes neke otezavajuce okolnosti, a ne situaciju u kojoj si svaki dan?
    хахахахахахах!

  11. Dvanaestogodišnjaci koji putem sms-a odlučuju o tome ko je najkul obučen i najveća faca između dve pesme. To je Prvi glas Srbije.

  12. значи вако, нисам до сад гледо нит ме интересује ал сам снимио пар ситуација и сконто да се народ ложи на оног лика ЦИГА САМ ХЊО ХЊО ЈУРИМ МАЈУ ПО ГРАДУ И РАДИМ НА ТОЧИЛИЦИ И ПОВРЕМЕНО РОВАРИМ ПО КОНТЕЈНЕРИМА, а момка који кида како пјева онај чупави бацају у дуел јер ИМА ДУГУ КОСУ, И МОРА ДА ЈЕ НАРКОМАН!!

    јебем ти народ!

  13. highlighter
    Dvanaestogodišnjaci koji putem sms-a odlučuju o tome ko je najkul obučen i najveća faca između dve pesme. To je Prvi glas Srbije.

    Glavni problem kod ovakvih stvari i demokratije uopšte je taj što svaka budala ima pravo glasa.

  14. Pozitivno je što ima tol'ko đece.

  15. Opet se provuko onaj Ljalja

  16. Ма, циркус, има да победи пумпаџија или тако неки, а не неко ко стварно заслужује(пар тих који стварно заслужују је испало - Иван нпр). Ко оне године у Операцији Тријумф што победи Аднан Бабајић. Аднан Бабајић хехехе

  17. да јеботе, аднан бабајић, шоу од човека. гледала сам то финале ја мсм, певао неку песму на енглеском, није знао реченицу да склопи хахахаха

  18. хехе Аднан

  19. ne znam ko je taj tu operaciju nisam gledao bila mi govno