Prvi glooos

  1. џери, за ово те набијем на курац. онако, без лубриканата.

    Sto mene? Jel ja krijem da sam sa Kosova? Realno je to sto poreklo krije cini vecom Siptarkom nego sto je Majka Tereza (jedva se setih primera Siptarke).

    Moram jos jednom da linkujem komentar sa Blica, posto niko nije primetio vrsnu foru - http://vukajlija.com/forum/teme/47886-prvi-gas?strana=19#post_2222680

  2. Ivan ispao?!
    Nemere!
    Zoran napolje!!!1

  3. Hm, od ovih koji su ostali, po mom mišljenju najviše Mirna ima prava da bude prvi glas. Može i ova Sara. Jest´ da mekeće i nervira me onim svojim retardiranim facama koje slaže dok traje predstavljanje, ali ima taj izgled tinejdž zvezde i smisla za šou. Nemam ništa ni protiv Nevene, ocrniše je za Vitni Hjuston, a baš bih volela da čujem ovu sa glasom okorelog pušača da proba da otpeva to isto.

  4. Samo sam čekao kad će da naiđe neko kreativan da promeni naziv teme.

  5. A šta bi sa prethodnim pobednikom?

  6. A šta bi sa prethodnim pobednikom?

    Neki kažu da se odselio na sever u potrazi za srećom. Neki kažu da ne izlazi it sobe i po ceo dan imitira Lenu Kovačević. Ali legenda kaže da puši kurac za krek.

  7. taj lik mora da jako,ektremno,brutalno dobro peva jer na harizmu sigurno nije dobio.retko isprazan covek.

  8. ja kad jebem koristim previše vibrata, al mislim da bi se to ipak dopalo Aleksandri heheh

  9. Večeras svi glasajte za Saru. Vama to ne znači mnogo, ali nama da.

  10. mislim da je vreme da Boris ispadne

  11. Ako danas ne ispadne Sanja vise ne gledam prvi glas...

  12. boris i zoran mrš napoljeeeeeeeeeeeeee

  13. Mirna realno treba da pobedi,a Sara me i dalje seksualno privlači opasno. Nek joj daju da obuče kožu i lance ponovo!

  14. Neka joj daju bikini, svršiću odmah.

  15. Ovo danas pevaju
    Sara Jovanović
    1. Aleksandra Kovač - "Da te volim"
    2. Britney Spears - "I love rock'n'roll"

    Zoran Stanić
    1. Kerber - "Bolje das am druge ljubio"
    2. Queen - "I want it all"

    Boris Petrović
    1. Boža Nikolić - "Lažem sebe da mogu bez tebe"
    2. Bryan Adams - "Everything I do I do it for you"

    Nevena Božović
    1. Marija Šerifović - "Kada ljubiš anđela"
    2. Kelly Clarkson - "Because of you"

    Mirna Radulović
    1. Jelena Tomašević - "Oro"
    2. Rihanna - "Where have you been"

    Sanja Dimitrijević
    1. Whitney Houston - "Run to you"
    2. Lepa Brena - "Poželi sreću drugima"

  16. Kako mi je milo sto se forsirana Sara izblamirala, dok je ronjala u suzama, ja sam umirao od smeha. Mnogo je nafurana, a i ne kapiram uopste da se neko lozi na nju, ruzna je ko grob, cak je i debela Mirna bolja riba od nje.
    Govnjivi ziri je toliko tesio da je bljutavo, dok siroma' vulkanizera ne stede nimalo. Sad me malo sramota sto mi se par pesama aleksandre radovic svidjalo, sad ih sve redom prezirem, a ubrzo cu potisnuti secanje da su mi se ikad i dopadale.
    Opet je odvratna Sanja "odlicna", koje su to njuske, nevera!
    Enivej, voleo bih da gadna Sanja konacno ode u duel, zajedno sa Sarom, koju naravno ne smeju izbaciti, ali malo da se dovede u red sa psihom - glumi zvezdu, a ucestvuje u beskorisnom takmicenju talenata.

  17. e jebale ih donje lage kolektivno

  18. Majku joj jebem, konacno i ova Sanja nesto dobro da otpeva, i to Vitni Hjuston. Sokiran sam!

  19. ima marija kilibarda dobre noge
    i ova mirna dobro peva
    ostali stop

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.