Prvi glooos

  1. Ja da se pitam, i Marija Kilibarda stop.

  2. Da citiram staru foru:

    Na koji broj se glasa da se izbaci Andrija?

  3. konacno su izabacili ovu smaracicu, sad ima smisla gledati
    a bilo bi dobro da izbace i zorana, mirna da pobedi... to bi bilo najpostenije

  4. Večeras svi glasajte za Saru. Vama to ne znači mnogo, ali nama da.

    Ajakse, to što si joj jednom pokazao kurac u parku ne znači da ste zajedno.

  5. Ljudi, jel' znate da ja o ovome svemu znam samo to što vi napišete ovde?

    ...Mnogo dobro, majke mi.

  6. ko je ispao sinoć? nisam gledala, a ne radi sajt prve tv :D

  7. Bila u duelu sa Selin Dion Zoranom.

  8. aj, nek je, ionako je smaračica najteže vrste

  9. Што каже Џери, она Сара је ружна ко гроб јеботе :)) А и ништа специјалн није, нек се мало спусти на земљу...и да, пумпаџија и онај рокер у покушају су најгори тамо...

    И да, ајде сваки пут кад Андрија каже нешто, да пусте оно пиип за цензуру...јеботе...

    Зупермен - Јел то зато што једеш много зупе? Мислим, ватафак јеботе? Боље нек ћути..

  10. zoja do pobede. možda je ružan, al je zato gej. IDEMO ZOKEETJ

    kad otprilike izlaze izvodjenja pesama na jutubu?

  11. Kilibarda je dobra... al' za ekipu u kraju za basket, da može da se spusti na nju u reketu.
    Meni je Sara sasvim gotivna pizda, s' tim sto je klinka jos i to se vidi. Nisam gledao sinoc, ali verujem da se blamirala po lokalu. Jbg kada klinku tako krenes da lozis, obicno dotle i dogura.
    Elem, drago mi je da je ispala ona nakarada više kojeg kurca.

  12. stole piksi, za 4-5-6-7-8-9 dana
    ma, pobijediće kosovski božur, sto posto, nema šanse da pobijedi mirna, ne sjećam se da se ikad desilo da je najbolji takmičar pobijedio
    jebo je vidovdan

  13. Kosovarka ili Sara, mrtva trka... a ostali nemaju sanse.

  14. RomarioO

    Kosovarka ili Sara, mrtva trka... a ostali nemaju sanse.

    +1
    Bilo bi glupo da pobedi Zoja jebeni. Ili pumpadzija.

  15. jel me zeza mala gidra ili su stvarno toliko neažurni

  16. Најјаче ми је било кад је Радовићка рекла Зокију да је ''Ај уонт ит ол'' права песма за њега...са оним гласићем... РОФЛ

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.