Prvi glooos

  1. Па добро Дубе, али у четири сезоне је један лик певао Арију, а један лик Хир ај гоу аген? Онда сам се ја нешто зајебао, ипак су заступљени сви жанрови. :Д
    Иначе, кад ћеш у Бг, а да не спемујемо тему, одговори на пвт.

  2. На нашој ''естрадној сцени'' нема певача достојног неких великих светских имена - шта тек онда очекивати од ових младунаца. Све неки Јоксимовићи, Самарџичи, Мерлини пизде материне.

  3. Управо то. Али онда макар нек у жирију буду људи који нису ограничени на начин на који ови јесу.
    И кажем, јебено ме и даље иритира довођење људи да би им се онај гад смејао у фацу. А фазон је што се првих неколико емисија на томе заснивало.

  4. Nisam ja gledao mnogo emisija, onih na početku 3-4, prošlu, i malo ove od juče. Već sam rekao, najviše mi smeta sistem glasanja. I ono što me nervira je neoriginalnost ljudi pri odabiru pjesama za prvi krug. Mislim, ako već uzimaš nekog pjevača koga svi izvode, uzmi neku lijevu pjesmu, izdvoji se. Što se tiče žirija, neću da komentarišem, oni su tu samo dželati, pošalju kući jedno od dvoje sa najmanje izglasanih. Sad već publika ima uticaja na to ko ide, a ko ostaje.
    Vidim da ljudi spominju crnogorsku takmičarku. Pa sjetite se kad je Ajzak bio u Velikom bratu. Pobjedila neka likuša, Crnogorka, za koju niko nikad nije čuo prije toga i poslije toga. Al jebi ga, Crnogorci vole da glasaju :D

  5. Па ово је поп такмичење, нема ту шта. Де ћеш компетентније људе за такав тип такмичења од Георгијева и Александре Радовић? Георгијев је бре крајње озбиљан студијски музичар, познавалац аудио технике и продукције и уме да процени ко би му радио посао за микрофоном. Александра Радовић поседује карактеристичну глашчину и дефинитивно је једна од успешнијих студијских радника у задњих петнаест година.

    И кажем, јебено ме и даље иритира довођење људи да би им се онај гад смејао у фацу. А фазон је што се првих неколико емисија на томе заснивало.

    Која си тетка лолек.

  6. Nisam upućen, pa da pitam: Ima li tamo kakvih dobrih ženskih i koje su po imenu i prezimenu da se može nać' njihove golotinje na internetu ili bar slika s FejZbuka?

  7. Ко каже да је поп такмичење? Само пише да је такмичење вокалиста.

  8. luks, sramoto, premlado je to za te!
    :D

  9. Луксе, колко сам снимио за оно пар минута што сам гледао, нема неких мало јачих у гузици и ногама, онако крајишки, али има згодних, свакако. Продуценти су пре тих полуфинала и финала одбацили све нефотогеничне, здепасте и рошаве, како би имали светски визуелни дојам. А од гласова го курац.

  10. Mala Vidra
    luks, sramoto, premlado je to za te!
    :D

    Ma samo đedo da omirboži i blagosilja lolo
    http://www.bastabalkana.com/wp-content/uploads/2011/06/Broj-11.jpg

  11. Реме
    Ко каже да је поп такмичење? Само пише да је такмичење вокалиста.

    Пише и на Тргу републике да је она рупа под земљом ве-це, па ти опет буде јасно ко дан да то није ве-це, него јебарник за мужеложнике преко 50 година. :3

  12. Stvarno nije vece? U jebote, mogu turisti da najebu. Dobro je što si mi rekao. :D

  13. Луксе, колко сам снимио за оно пар минута што сам гледао, нема неких мало јачих у гузици и ногама, онако крајишки, али има згодних, свакако.

    Hvala, Radjarde, da samo znaš kako si bogougodno delo učinio, malo i ja duši melema da nađem... Ne moraju biti baš po krajiški, ko te pita za te finese sad kad je stani pani. Ajmo sad da pretragama istestiramo PageRank algoritam dok se serveri u Mountain View-u ne usijaju lolo

  14. Ја да волим да се експонирам, ко што не волим, отишо би на аудицију и пево би нешто овако
    http://www.youtube.com/watch?v=CcbBZPHdoC8
    а кад би Владо почо да ми се смеје у фацу и крсти, позво би ове моје да га нашутирамо ту у студију, као ''шта је бе пичко?а?а?а? овде си дошо да ми се курчиш? мрш у тропски Бар'' лол.

  15. Mojne tako, Dovla se druži sa Nigorem.

  16. Видео сам Нигора код хотела Москва, колку главу има човек, могу моје три да стану у њу.

  17. Пише и на Тргу републике да је она рупа под земљом ве-це, па ти опет буде јасно ко дан да то није ве-це, него јебарник за мужеложнике преко 50 година. :3

    Ни ја нисам знао за ово док није неко написао на форуму пре не знам колико. Боље и тако што сам сазнао него да сам видео то својим очима.

  18. Пише и на Тргу републике да је она рупа под земљом ве-це, па ти опет буде јасно ко дан да то није ве-це, него јебарник за мужеложнике преко 50 година. :3

    Au Isusa ti boga, pa ja sam pre par godina tamo svratio da pisam, i dosad sam mislio da sam to i uradio, a mene izgleda tamo...bolje da ne znam sta se zaista desilo. A stvarno sam im'o osecaj da pisam, majke mi!

    Sto se souououa tice, gledao sam skoro sve epizode, i emisija ima izuzetan potencijal, ali naravno, posto je nasa, sjebana je na nekih 10%, otprilike ko reprezentacija sa Mihajlovicem. Steluju se sve vreme pesme za takmicare koji se forsiraju, a isto tako i za one kojima je "vreme" da ispadnu. Plus sto su u finale usli kojekakvi budiboksnama invalidi, a npr. ova devojka nije usla samo zato sto je ruzna kao 4 hektara groblja - www.youtube.com/watch?v=DorG2KpmtS8&feature=player_detailpage#t=232s

    E da, a i izbacivanje je stupidno, ostave mongoloida bitboksera jer je zabavan, crnogorku jer im trebaju esemesovi, forsiraju kosovku jer se patetika dobro prodaje, pumpadziju jer ljudi vole price o uspehu niotkuda... svega ima, a najmanje fer i postenog takmicenja.

  19. Nije zvanično pop takmičenje, tako na prvoj audiciji prolaze oni koji pevaju Ipčeta ili neku ariju, u prvom krugu ne zaseda ovaj žiri nego skroz drugi ljudi čiji je cilj da procene da li si dovoljno zanimljiv za tv. U drugom krugu je ovaj žiri i snima se audicija, zto vidimo mnoge "bisere" koji automatski propadaju u rupu. Tu se kristališu pevači, s tim da najviše prolaze oni koji pevaju pop, mada puste čisto 'nako i par ljudi van te priče, rokera, narodnjaka, hiphopera i eventualno nekog ko peva bluz, rege ili opersku ariju. Naravno do kraja ostaju ipak oni koji su u folk-pop fazonu, samo više vuku na pop, ali mogu pevati i narodnjake i neko od njih pobeđuje. Isto kao u Grandu. Bar u Grandu neki ljudi snime neke pesme, ceo album, pojavljuju se stalno na tv-u, rade, zarađuju, od Prvoglasovaca ne bude ništa posle takmičenja, zato se većina odličnih pevača koji su učestvovali prošle godine nisu prijavili ove jer su videli kakva je prevara.

  20. Stvarno je blamaza porediti ovo sa Zvezdama Granda. Ne zato sto je ovo neki nivo, nego zato sto to znaci da gledate jebeni Grand.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.