Prijava

1 vs 1 čini mi se da je jači Predator, a kao vrsta su jači Alieni jer se razmnožavaju kao Kinezi.

U ovome novom nastavku, ako me pamćenje dobro služi ( davno sam ga gledao ), neki maleni gradić u Americi teroriše PredAlien :) no hjumeni ga ipak na kraju sjebu. . .ne znam kako, zaboravio sam.

Haha "hjumeni". Meni gotivnije "čoveci". :)

Meh, hjumeni su zakon ;).
Inace Pretorijani su kao ratnicka kasta Ejlijena u igrici Alien vs Predator.

alieni su glupe zivotinje, ali su bioloski mnogo razvijeniji od predatora.
predatori su inteligentni i poseduju oruzije.

kako god, ja vise volim ejlijene :)

Ja ipak preferiram Predatora. Jest da ga je Arnold poder'o ko krmača masan džak, no vodim se mišlju da mu (Predatoru) jednostavno nije bio dan. Vidjelo mu se po pokretima da šepa na ljevu nogu. :)

Ja sam gledao film, i primećujem neobičan fenomen : Alien je izgleda organizam koji se formira zavisno od domaćina, onaj PredAlien ubacuje jaja u onu trudnicu i na kraju se izrode obični Alieni ionako ih je stvorio PredAlien. Ja sve mislim da su oni biološki inženjering Predatora...

Mislim da je jači Alien, mada ne bih ja ni sa Predatorom obarao ruku.

Mislim da bi u celoj toj guzvi Fredi Kruger svima jebo kevu...(to je onaj sa macetom zar ne?) :)

Nije, to je Jason . Fredi je onaj sa sječivima na svakom prstu :)

Jok, svi zaboravili na Jokera, dok se ovi budu svađali on lepo raznese sve u pizdu materinu i još se posle smeje....

E Jason bi svima jebo kevu :)

Morgot je bio najuzvišeniji Valar, Sauron tek Majar, nema se tu šta diskutovati... A aliene i predatore bi sjebаo Golum са prstenom moći...

a Krilin ili Yamacha?

pfffff.... to bi bata smajserom ko od sale.

Vidio bih ja tvog Batu kad bi mu Stiven Sigal zavrnuo ruku i natjerao da ga pjeva "od Topole,od Topole " :D

Kakav Sigal, Goku je najjači! :)