Prijava

Da li još neko ovde osim mene misli da su reakcije postale fejzbuk tema? Otkad su reakcije uvedene, ljudi zanemaruju postere na veliko, a definicije su izgubile i ono malo "lajkova" na fejzbuku koje su imale. Sad ide samo REAKCIJE, AHAHAHAH KAKO JE DOBRA, JAO VIDI OVU REAKCIJU.

Zašto ova tema nije toliko primećena?
U pravu si, i ja mislim isto to.

Постери су сада генерално срање... Једино што вреди су реакције и дефиниције, а реакције су доступније људима са фејса јер се не читају дуго као дефке.

Ja mislim da su reakcije dodatno popularizovale sajt.

Ja mislm koga boli kurac za lajkove na fb

Чисто да бречим и ја моје мишљење. Мислим да нису сувишне реакције, шта више подржао бих мсмојне-ов пост, али чињеница јесте да је превелик број дечурлије, да се тако изразим, на сајту и да тај њихов допринос ремети и постере и реакције. Не кажем нема добрих и постера и реакција, али кад гледаш из дана у дан, стално се сусрећеш са: Оно кад добијеш два из математике, оно кад провали ћале да пушиш, оно када мама, оно кад тата... Било би пожељно ставити додатак уз регистрацију, за нове чланове наравно... Рецимо текст са правилима, које је мало ко прочитао до сада, или да се стави забрана на поновно креирање налога са исте ип адресе, не знам колико је изводљиво али ако јесте, што да не. Толико од мене.

bolje da ste napravili po jednu reakciju umjesto što palamudite ovdje.

ne ti, Kizo.

Zbog reakcija moja defka dva sata nosi 5 ocena..

EDIT: i to nije jedina..

Da li još neko ovde osim mene misli da su reakcije postale fejzbuk tema? Otkad su reakcije uvedene, ljudi zanemaruju postere na veliko, a definicije su izgubile i ono malo "lajkova" na fejzbuku koje su imale. Sad ide samo REAKCIJE, AHAHAHAH KAKO JE DOBRA, JAO VIDI OVU REAKCIJU.

Ја мислим да је то од пресудног значаја по економију ове земље.

Подржавам реакције, замениле су оно што су постери били раније за људе са фејсбука, мислим да су квалитетније него постери који су сада лоши а и увек су и били. Сајт је добио на популарности од када су уведене реакције.

ЕДИТ: Немају везе са лошим процентом оцењивања дефки, иоанко фејсбучари не могу да оцене, захвалите се за слабу оцењеност раји на Вукајлији, хвала.

Реакције за председника!

Reakcije su samo doprinele popularnosti sajta, e sad što deca napinju sa svakakvim reakcijama, to mora da se pregrmi. Mnogo njih dođe samo zbog facebook-a da napravi neku reakciju, tako da se verovatno i broj reg. članova uvećava. Naravno da ubije u pojam "Ono kad ćaletu dokazuješ" ili "Kad klinka stavlja puder" i "Kad ceo razred dobije dvojku iz matiša" , ali te samo preskočiš i teraj dalje. Ja bih pre uveo neku zabranu na konstantno postavljanje istih gifova, makar da ne mogu dve iste sa istog sajta, ako bude morao da se pomuči da nađe gif ili ga sam uploaduje, možda i odustane. Ali da reakcije doprinose sajtu, doprinose.