Pogodi ko sam

  1. Maro dodji munjevitom brzinom na temu.

  2. Plazma zove Munju...prijem.

  3. Slavko88 - Visok, crn, prezgodan, šarmantan, inteligentan do granice genijalnosti (A nekim danima kad se zvezde poklope i prekorači tu granicu ), lijep, veliki humanitarac i filantrop, i najbolji autor na ovome sajtu .
    :)

  4. Još malo će da bude prijema. Gledam seriju, a sad su reklame :)
    Ustvari, koju si ti Maru zvao? Imam osećaj da sam se odazvala, a niko me nije zvao :)

  5. Ja Munju ona druga je Мапа :)

  6. Sta radi drug Kolunga?

  7. Plazmo, sumnjiv si, što se ti toliko interesuješ za Fernanda madrfakera, a?

  8. Svidja mi se Kolunga nemoj nikome da kazes, bice to nasa mala tajna.

  9. Neću, ne boj se, ne verujem da iko zaviruje na ovu našu temicu, budi spokojan. Doduše, dohvati li te neko ko piše negativno o paradi, bićeš pokojan...ali ipak...

  10. Jbg, satkan sam od hormona i emocija.

  11. Slavko88 - Visok, crn, prezgodan, šarmantan, inteligentan do granice genijalnosti (A nekim danima kad se zvezde poklope i prekorači tu granicu ), lijep, veliki humanitarac i filantrop, i najbolji autor na ovome sajtu .
    :)
    Ja bih da se udam za tebe.

  12. Mara munja-udaj se onda za mene

  13. Sevast, jesi li ti Slavko? Kitiš se tuđim perjem :P
    Mara, još sam skroman :)

  14. Pa i ti si Puer A., nisi ni ti Slavko...:))))))))))))))))))))

  15. Nećemo sad cjepidlačit. Nije šija, jest vrat, i slične peripetije.

  16. Šalim se ja malo, ne uzmi za zlo eks-Slavko88 :)

  17. Ma ne uzimam, samo hoću da ostavim utisak ozbiljnog momka, zaboravio sam to u opis ubaciti :)

  18. Bogami, pored ovog opisa koji je dala mara munja, nema potrebe da bilo šta dodaješ......samo reci DA :)))

  19. I tečno govorim engleski, to obavezno treba dodati.
    Du ju tejk Maru, ez jor laful veded vajf? Aj du. . .:)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.