Pogodi ko sam

  1. Slavko je to napisao a ne ja:))) Ja sam samo htela da se udam za njega, ali sad neću jer je pokopao svoju neskromnost skromnošću. A i nešto se femka.
    Sevast: tvoja sam (mada volim Plazmu, šmrc)
    Evo nama sapunice. Još kad se Marija i Mara priključe, neće se znati ko je u koga upao.
    Ko prvi devojci, sam u nju upada:)))))

  2. Vidi ga sad. Aj du, a ja se obećala Sevastu.
    Ma nema veze, od glave višak ne boli.

  3. Ne, ova Marija se ne petlja, ova Marija je zadužena za naraciju, jedino možeš da biraš kakvu...aj ken du Milojko Pantić!

  4. Koja će, od vas dve, mene uzeti ? Ja sam tražena roba, još malo nestalo.

  5. Dobro Marija, bavi se ti naracijom a ja ću se udam pa kud puklo.
    Slavko, i tebe uzimam za muža, pa neka hapsi vlas.
    Aj Marija, daj oproštajni govor :)))

  6. Nek' je sa srećom :)

  7. Ајмо' документа младенци, па да почнемо.

  8. De polete sestro. Pa ne može to tek tako, daj papire i gotovo.
    Ja kao sova nemam papire. Znači, mora da mi se veruje na reč.
    Pošto sam ja ptica, venčanje će se obaviti na drvetu.
    Ti Maro, moraš da se malo našminkaš i izglancaš te mačeve.
    Predražinjo i Slavko su u mogućnosti da sami dodju na veselje, a ko će da nosi tvoju glavu i Marijin znak. Sevast je invalid. Samo ruka od njega osta, a Plazma će se iskruniti od hodanja.
    Gde je bre tu organizacija, a?

  9. Munjo, potrpaću ih ja sve u kola, pa ćemo nekako da se dokotrljamo valjda do tog drveta :)))
    Samo ti lepu venčanicu odaberi :)

  10. Ај' верујем ти све. Где је младожења? 'Ајде немам ја цео дан, чека мене и друго венчање у ресторану Пастув. :)

  11. Okupismo se ovde danas, uprkos ovoj jadnoj organizaciji venčanja, da proslavimo Munjinu svadbu, iako nisam baš sigurna s kim. Da proslavimo početak njenog novog života gde se neće odvajati od šporeta i četke ( ribaće, naravno ) , i stavimo tačku na razdoblje kada je bila sova ( čitaj: noćna ptica, kao guarana ) . Provodila je duge besane noći na Vukajliji, odnosno temi na forumu koja je otvorena kao privatni čet. Bila je tako mara privatni četnik, streljala nas sve svojim zvanjem oberšturmafirera, koje sam zbog nje naučila, te joj se ovom prilikom zahvaljujem na tome.
    Na kraju, želim da joj kao narator celog događaja, poželim srecu u zajedničkom životu sa ________ ( upiši ime ) , i da mu poručimo da je najebao kao Vukajlijaš koji vređa na forumu, bude li je dirao ( u negativnom smislu)! Što od Marinih mačeva, što od Plazmine hrskavosti, što od...moje očajničke želje da se ubacim u ovo rečenicu iako nemam čime.

    Muzika-tuš!

  12. predrazinjo: :)))))))))))))))))))))))))))))

    Molim za još neku ideju.
    Samo bi da idete negde, pijete, jedete.
    Ne udajem se na prazno.
    Šta vi mislite, da sam ja tamo neka raspala ptičurina.
    Ja sam bre sova. Slušajte taj ljubavni huk. Hu, huhu

  13. Marija: u srce si me dirnula. A koliko sova ima srce?
    Divan govor, ali nemam šta na crticu da upišem, jer je mladoženja furnuo.
    Maro, samo negde žuriš. Aj, smirela. Stići ćeš ti i u pastuv, ne brini, al prvo ja.
    Gde mi je muuuuuužžžžžžžžžžžž!!!!!!!!!??????????

  14. Мени таксу као матичару ћеш морати да платиш, удала се не удала. Ја сам дошла на заказан термин.

  15. odnosno temi na forumu koja je otvorena kao privatni čet. :)))))))))))))))
    Svidja se i njima šta lupetamo, pa nas ne brišu. :)))

  16. I ko će da plati prvu trubu Guče koju sam ti dovela a ti sad ne udaješ?!
    Mislim stvarno...

  17. Ја чет не могу да пратим. Мени је ово много лакше.

  18. A-a, ja mislim da nas oni samo ignorišu i trude se da misle srećne misli. =D

  19. Маra :)))))))))))))))
    Ću platim. De s tobom da se kačim.
    A šta ti meni, udala se, ne udala...
    Baksuziraš mi.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.