Pogodi ko sam

  1. Sine, nemoj tako za tatu...:)))

  2. Predrage je mladozenja wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii radost-radost-veselje-razvod hahaha

  3. No, no, Predrage je ovde gost, a ti ćeš sinak na ludi kamen, kako ja pratim situaciju ovde :)

  4. E, ovde neki sinovi, neki bakrači, nisam upućena tako da idem da spavam, laku noć

  5. Ja i marija smo resili da te ozenimo i TACKA. :)

  6. Plazmo kuvan si. Predrag vas sve vozi na venčanje. Svratio čovek da vidi kad da vas pokupi, a ti ga odmah uvalio da se ženi. On i Elena su gosti, a ti ćeš sa mnom pred oltar tako mi mog lila perja.

  7. Munja je objasnila sve. Plazmo, uozbilji se, sinak :)))

  8. opa,keksu,pa evo svadbe a kukas niko te nece:)))))))))pedja, daj da popijemo nesto za ovaj par:)))))

  9. samo pivo?:)))razocarao si me sad!

  10. Necu da se zenimmmm Necuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)))))

  11. Trebalo je izgleda nešto treće? :)))

  12. sapnucu ti pre spavanja:)))

  13. hoćeš Plazmo, hoćeš.
    Aj vas dvoje pijuckajte šampanjac a ja odoh da sanjam muža. Valja nam sutra svadbu praviti, te nemoj se urokate večeras. Sutra ćemo svi zajedno.

  14. Ма само ја Плазму умем да убедим. Суптилно!

    http://i244.photobucket.com/albums/gg11/Mara_Margor/plazma.jpg

  15. Dobar dan ovde mleveni.

  16. Lele, plazmo, zenis se, a starog drugara na svadbu da zoves boli te kurac? :(
    lele lele lele sto mi merak ajd nek je sa srecu, cmok cmok cmok, cestitam, ajd pa puno deca da imate i sve tako po red :)))

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.