Pogodi ko sam

  1. Види Плазму, постаде профајлер.

  2. Plazmo, jedino ti poslednja rečenica tačna...:)))

  3. Ćao Marija
    Kako ovo uradi čovek. hahaha
    I ja bi da mlatim sa njima, kako su slatki.

    U miša mala piša:)))))))))
    Pa kako jebe kukavan? :))
    Ja samo znam kako zec jebe žirafu.
    Trči gore da ljubi, trči dole da jebe.

  4. Pa kako jebe kukavan? :))

    Ćuti, mučenje...ne staj mi i ti na muku...:)))

  5. De bre da ti stanem na muku kad je ni ne vidim de je:)))))))

  6. :))))))) Plazmo, ti to kudis ,,konja,,(misa) koga nisi jahao?!:) Pitaj da saznas iz prve ruke:)))

  7. Pa vas dvoje ste kompaktni.
    Ti miš, on miš.
    Tebi veće ne treba. :))))

    A da vidim muške šta će na Elenino vidjenje stvari da napišu.
    Mi ćemo da popunjavamo tikete, jer slede konjičke trke. :))))))))

  8. @mara munja
    Pa jel vidiš ti da po elenninon avataru da je kod nje sve mini :)))
    Pa nisam mogao da nadjem neku što ima "rošu", pa da ne mogu da dodjem do izražaja :)

  9. Zamisli da mu je veci ubio bi mini hahah, ispale bi joj oci hahahah

    Ma mišija su to posla :)

  10. Kekse, ne preostaje mi ništa drugo nego da se zavučem u mišju rupu :)))

  11. Ova rupa ti je dvosmislena, obzirom da ja znam da si ti pokvareni miš, ko zna na sta si ti mislio :))))))))

    Ajd pojasni :)

  12. Ja ću ti pojasnim.
    Ko ima devojku, u nju upada.
    On bi ceo u nju da stane.

    Nego, ne rekoste vi ništa za jahanje.
    E, pravi ste miševi i keksevi.

  13. Moraš Munjo da nam daš kvote za te konje, da znamo na koga možemo da se kladimo :)))

  14. Numem ti ja to. Mi žemske se kladimo a vas dvojica jašete.
    Da li neko hoće da pročita Elenin post?

    Lepo vas žena isprozivala, a vi ništa, a ja hoću da vidim odbranu stavova. :))))))

  15. Nisam ih ja isprozivala, samo branim svog misa:)))) i neke zablude i predrasude da je u misa mala pisa:)))) predrazinjo je skroman!!!:)))samo toliko smem javno da ti kazem, moja Maro. Nije ni meni lako!:)))))

  16. Ja bi sad isto rekla da znam, al ne sme svaleracija javno da se iznosi.
    :)))

  17. Ma to Plazmi krivo zbog vaše ljubavi, pa kleveta.
    Mislim, jeste mišu mala piša, al je bar ima.
    Keks nema pišu, tako da jedini seks koji on doživi je u mlevilici.
    Sad mi se tek oči otvoriše. A ja tela da se udam za njega, pa da uvenem, da mi perje otpadne, da dobijem bubuljice nejebice i ko zna šta još.
    Sova nema gde da maže kremice.

    Energijo, ćuti. Ima ovde špijuna. O švalerima samo na četu. Odatle neće da iscuri ni jedna informacija. Svaka će samo biti definisana.

  18. Јеадан дан изостанем па затекнем куплерај кад се вратим.

  19. Ženo, uzburkali se hormoni. Došlo do zabune, prozivanja, jahanja, pravdanja. Sad smo prava sapunica. Zna se ko će koga, al se ne zna ko bi koga. Žene žestoke a mužjaci samo prete i ništa. Mislim, jasno je što je ništa kad se iščita čime barataju. Ja ću na kraju u sexi šopu da završim. Druge mi nema. A mogla bi da budem kaludjerica, to još nisam bila. Idem u neku zabit da gajim koze. Oće još neko sa mnom?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.