Pogodi ko sam

  1. Ја сам жена удата, прескачем.

  2. So? Povedi i njega. Što si parti brejker?
    Pitaj ga i ako hoće, krećemo, samo da vidim i sa ostalima.

  3. Да ли хоће???? Тај ти је увек спреман за зајебанцију. Ионако суфлира више од 50% ствари које овде пишем.

  4. hahahaha.......Pozdrav za muža. Samo ti sufliraj i pakuj se.
    Vas dvoje ko nes kafa, dva u jedan. Turi još jednu glavu, pa da vam se obraćam sa vi. :)))))))

  5. Muzevi dobrodosli. Pozdrav za Marinog muza:))) Koliko imas koza,Munjo,pa da ti se i ja pridruzim? Mogu da povedem i Predrazinja i Keksa, jer jedan bez drugog ne idu:))))Vodi me,Munjoooo!!!!!!

  6. Pa gde da idem bez svog usvojenčeta, nema šanse! :))))
    Emotivno sam vezan za njega...:)))))

  7. Elenna, pa naravno da te vodim. Svi bre idemo. Nemam ni jednu kozu, ali nameravam da kad odemo u zabit, svratimo kod nekog seljaka i pokrademo mu par komada. Trebaće mi diverzija. Dok Plazma, Predrageo i muž piju rakiju sa domaćinom, nas četiri krademo koze. Ako nas pojuri jarac, Mara ga seče mačevima, Marija lupa znakom po glavi. Ti i ja ostatke nosimo u manastir za večeru.
    Koze su dobre i kao zabava za momke. Kada se zakaludjerimo, nećemo da ima dajemo, jer poštujemo pravila kuće. (par dana)
    meeeeeeeee Ajde momci mekećite, da bi ste mogli da se udvarate. Ni koza više ne da za dzabe.

  8. A ja????
    Nismo mi zajedno ovce cuvale, al koze mozemo.

  9. Sta ce meni i predrage koze kada vodimo Vas :))))))))))
    meeee :)))

  10. Meeeeeeeeeee, meeeeeeeeeeeeeee. meeeeeeeeeeeeeee, meeeeeeeeeeeeeee :))))))))))))))))))))))))))))))

  11. Predrage nemoj ih zvati mozda se neka i odazove :)))) koja se prva odazove ona je koza predvodnica :)))))
    meeeeee :))))

  12. Muskarci...uvek su uvereni da oni vode...
    blago nama dok zive u tom uverenju!

  13. Što be energijo tako? Pa rekoše li žene da trebamo da mekećemo? Mi sad mekećemo i opet ne valja. :)))))
    Mirno živeh sa svojom ženicom, dok me ove Mare ne uvukoše u ovaj razvrat i blud :)))))))))))))

  14. Cuti, Predrage, da nas ne otkriju! :)))

  15. mislim da imamo pobednicu :))))))))))))))))))))))))))))))

    Dobar dan meeeeeeeeeeeee:))))))))))))))))))))))))))))))))) me :) me :)

  16. Muskarci...uvek su uvereni da oni vode...
    blago nama dok zive u tom uverenju!

    ja vec rekla svoje...

  17. I ja isto 5 postova iznad :)))

    Predrage nemoj ih zvati mozda se neka i odazove :)))) koja se prva odazove ona je koza predvodnica :)))))
    meeeeee :))))

  18. Muskarci...uvek su uvereni da oni vode...
    blago nama dok zive u tom uverenju!

    ovo je bas na to i bio odgovor

  19. Dosta bre.
    Energijo, naravno da ideš i ti, nego te nešto nije bilo, pa reko možda nećeš.
    Kako lepo mekećete vas dvojica.
    Plazmo, trebaju vam koze dok vam mi ne dajemo, a nećemo vam davati neko vreme. Bar dok smo kaludjerice pripravnice.
    Predrageo, blud je stvorio čoveka, i dobro je što se ne opireš puno. Pakuj se sa ženicom, pa da krenemo.
    Molim sliku neke zabiti, pa da odlučimo gde ćemo.

  20. Јел' то неко енергију нервира?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.