Pogodi ko sam

  1. laku noc mare, ja cu ostati da cuvam tita i vucjaka

  2. Kekse tebe ću u pivo da umočim. Bre.
    Laku noć =)

  3. ja cu od tebe da napravim pivo, a pekinezerom cu da zapampurim flasu :)

  4. A niko vam nije reko da ovakva tema vec postoji :)

    mali prs'-covek koji ce da mi obrise ovaj post pet sekundi posto ga postavim,naravno niko od vas to nece ni znati,tako da mu dodje da ja ovo dzabe pisem

    plazma keks-Vozi kamion sa plazma keksom i ubija malu decu po putu,ne pusta ih da odrastu.To mu je medjutim samo hobi.Inace ima vilu na Dedinju i dobar je prijatelj sa Ljubisom Buhom,u ranoj mladosti oponasao Madonu i Boru Drljacu pa ga cale i keva prijavili na Idola.Tamo ga ismejavale sudije i on se zatvorio u sajber svet vukajlije sa svojim imaginarnim sajber prijateljima.Posle seksa uvek place jer oseca krivicu za to sto je uradio.Eto ukratko....
    (inace nemam pojma ko je dotican/na plazma,samo sam vido ime pa mi bilo zanimljivo)

  5. hahahahah nasmeja me posle tuznog dana.

    najbolji deo : Posle seksa uvek place jer oseca krivicu za to sto je uradio :)))))))))))))))))))))))))))))

  6. @Laki
    Ja sam preorala sve teme i ne nadjoh istu ovakvu.
    Videla sam jednu gde piše da se članovi predstave ko su i šta su, a mi ovde pogadjamo ko je kakav (više seremo)
    E, a bio nam je i prst ovde i ništa nam nije rekao, što znači da smo mi jedna veoma priznata sekta, u kojoj se vodi bitka za, za, za (help) za nešto. Neću ti kažem za šta dok ne saznam.

  7. Plazma: nasmeja me posle tuznog dana

    Šta se dešava? Koga treba da utepamo?
    Ko te je rastužio, zbutkam mu ga majke?
    Jebo mu kit majku iz zaleta.

  8. Ovakva tema stvarno postoji.

  9. Plazma: ja cu od tebe da napravim pivo, a pekinezerom cu da zapampurim flasu :) :))))))

    Marija: sinoć si prevazišla samu sebe. Malo, malo, pa dodjem ovde da se smejem i smejem se.
    :)))))))

  10. A ja sam mislila da Keks zna da samo od jelena i lava može da se pravi pivo. Pampur prolazi bez komentara, inače ću, umesto uobičajenog piva za dobro veče, popiti ban.

    Hvala munjo, slobodno ti daj još pričica, tu sam ja =)))

  11. Е јбг, ја многе већ описах у другој теми. Копи-Пасте!

    -medicus, kratka crna kosa, blistavo belo lice, interesantan, flegmatičan
    -Korleone, zajebant, crne kose, gustih crnih obrva, večno u crnoj kožnoj jakni i elegantnim bež pantalonama, obavezno vozi mercedes, leti se može videti u naočarima za sunce i La Coste majicama
    -Heller, omiljena devojčica među klincima u svom odeljenju, mnogo voli da priča i voli da bude u centru pažnje, voli zeleno i ljubičasto
    -Surovi, proćelav, brkat, zatvoren, natmuren, ljut tip uvek spreman da vam odbrusi osim ako je vanserijski dobro raspoložen, u suštini dobar lik koji ne voli puno da priča
    -MarijanaP, porodična žena koja će svoju decu sigurno vaspitati kako treba, previše pedantna
    -Kurd, mislio sam da je visok, mršav lik, duge kose, ali kad pročitah negde tvoj opis videh da sam napravio kardinalnu grešku :)
    -kaizen, jedini čovek kojeg zamišljam u obliku zmaja :(
    -LotusovCvet, ima punđu
    -celt, sigurno kratka kosa, večno arogantan pogled i podignuta obrva
    -Zmia, kratka plava kosa, zarazan osmeh, plave ili zelene oči, superharizmatična, nimalo dosadna, nosi gomilu narukvica i voli žuto
    -Puer A. visok, džigljav, mršav, nosi široku odeću i pije pivo

    Ово је копирано из друге теме, зато је латиница, дај сад и вас:
    Муња: Добра, брижна, кратка љубичаста коса. Изузетан укус у узбору вечерње тоалете.
    Плазма-Кекс: Намргођени зајебант. Носи дугачке панталоне. Ћелав.
    МаријагД: Носталгична, пуно се смеје, воли да пије пиво, неретко забринута и пажљива. Кад воли воли, кад мрзи мрзи, средине нема.
    Мапа: Жешћи ексцентрик! Болно праведна.

  12. ----------------------------------------------------
    Citat jNy: "Мапа: Жешћи ексцентрик! Болно праведна."
    ----------------------------------------------------

    Nije Mapa nego Mara. :)

  13. Са' ће МАПА неког да пребије онако баш! Па да видите шта је ексцентрик! ;)

    Barracuda хвала што одбрани моју част!

  14. Maro, moram da ti priznam da sam i ja tvoj nik čitala kao Mapa. A za ekcentrik, udri.
    Hoće li mi neko uturiti link koji postoji na ovu temu, pa da malo ovu modifikujem. Ne mogu da kopam po forumu.
    Mada, moram da priznam de je tema otvorena da bi u njoj lupetali i ćaskali a da nismo na četu. Opisivanje članova je alibi.
    Sad će tema da bude delete.
    Mada, nema veze. Ovde sam se ismejala za sve pare, zahvaljujući Marijama, plazmi i naravno Džeju.

  15. Pardon! Oprosti MaRo! Ja oduvek čitam da je MaPa, tek sad provalih da je MaRa. :)

  16. Da li bi neko opisao neku "veliku" ženu koja se zvala ili zove Marija.

    Ja biram Mariju Broz kao velikog heroja. Da nje nije bilo, ne bi imao ko da rodi malog Jožu. Ko bi se sankao u koritu da on nije bio rodjen? Njena nesebičnost je dovela do toga da se borimo hrabro u drugom svetskom ratu pod vođstvom druga Tita. Niko ne bi znao (čak ni sami meštani) za postojanje malog gradića Jajce, u kojem je održano drugo zasedanje AVNOJ-a. U Beogradu ne bi postojala zgrada "CK", tako da ameri ne bi imali šta da bombarduju. Takodje je pitanje, da li bih i ja kao "velika" Marija bila rođena i gde? To bi bila velika praznina u univerzumu. Zasluge ove velike Marije su enormne.
    Nastavak večeras da ne smorim čitalačku značku.

  17. jNy, imam vremena da iskucam to što ću reći pa ti možda delujem zabrinuto, uživo obično nemam vremena da smislim šta ću reći pa se dosta razlikujem online, rekoh već. =)
    Ostalo je verovatno ok, samo mi pojasni ono nostalgična? =)

  18. Još jedna stvar, jer jNy neko stilizovano Johnny?

  19. Maro, razumi što ponekad pročitamo Mapa, pa koja je tebi prva asocijacija kad vidiš te gusare ako ne neko ostrvo s blagom...?

    ( Za ostale, ako ne budem dolazila na sajt narednih dana, znajte da sam se bliže upoznala sa Marinim mačevima. =))) )

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.