Prijava

Za!
Već vidim sebe u toj poziciji.
Što reče buš, negativna energija bi se istrošila a to je nekima i razlog dolaska na sajt jer ako već sediš za kompom onda nemaš ništa pametnije da radiš pa nervoza vlada tobom i naravno moraš naću rušu u koju ćeš je sahraniti ili pak možda si samo nolajfer. Ovo drugo mi je strano.
Buš, mogli bi se onda prihvatiti uloge okorelih robijaša da gnjavimo rukije.

Nego kako, ja već sebe vidim kao institucijalizovanog konvikta koji kinji novopridošle i daje im nadimke "kurva 1", "kurva 2"...

Fora kao - ŠTA GLEDAŠ KUČKO? NEŠTO TI JE NEJASNO? TAMO U ĆOŠAK! OD SADA SE ODAZIVAJ NA KURVA 3 I NE OTVARAJ USTA DOK TE NE PITAM NEŠTO!
ŠTA? ŠTA? JESAM LI MOŽDA ČUO NEŠTO?

a sta cete da radite kad dodju trolovi tipa
http://vukajlija.com/recnik/autori/250142
i niko ne moze da zaustavi njihovo spemovanje? ili jednostavno klicni koji samo pisu "ASMINE JEBEM TI MATER STO ME BANOVA" i to pise po svim temama bez obzira sta god vi rekli? a nemoguce ih je banovati... sto rece lovecraft "sto je mrtvo, ne moze umreti"...a bice takih sigurno

p.s. ako si iole ludi da sa bushidom udju u neku raspravu, ili sa vucicom, bice im isisana mladost i energija, u to ne sumnjam...ali opet, ne mogu bush i vucica na sve strane

Ne boj se za spemovanje. Njih ćemo pustiti da sagore u svome plamenu a ložićemo ove što se budu dali uvući u raspravu.
Mogu zamisliti, vučica u zatvoru a spem dozvoljen...

ПЕДЕСЕТ ПОЕНА ЗА ЗАТВОР !!"122једанаес

Шта педесет? ИЉАДУ МИНИМУМ!!!

biće krvi tamo. što je do jaja. pa posle mardelja biće krvi tih istih ljudi i na 'slobodi', što je takođe da jaja. pa opet krv u mardelju. i tako...

Mnogo dobra ideja, ali da li bi u zatvor išli i oni trajno banovani? I, ako bi išli, šta je sa ovima koji su u ovom trenutky pod trajnim banom?

Била би фора, реално. Али би сви намерно правили срања да дођу тамо јбг, а срања је већ и превише. Можда да се направи само као један чет за ове бановане а да не виде остали и да нема цензуре

Odmah pravim dupli nalog za zrtvovanje, odlicna ideja btw!

Може да се направи једна затворска страница.
Кажњени ће када се улогују моћи видети само ту страницу, некажњени ће моћи видети и ту страницу.
Кажњени ће на тој страници видети једно дугме на коме пише кајем се.
Некажњени ће моћи да виде колико је који кажњени пута стиснуо дугме "кајем се".
Модератор може, да подеси колико пута кажњени мора да стисне дугме, којом фреквенцијом ће му се појављивати или се неће појављивати и у ком временском периоду.
А може и варијанта. Да када један кажњени стисне дугме кајем се, осталима се угаси дугме на 5 секунди. Или да се најбржем призна декремент кајања, а осталима се инкрементује број кајања.

Ako ovo ikad zaživi, molim vas samo da se ne zove "zatvor". Ipak je ovo rečnik slenga, pa nek bude mardelj, aps, ćuza, ili tako nešto. Danima već mislim da je ovo tema o kenjanju.

Овде је свака тема о кењању, односно опстипацији, да не буде сленг.

odlicno rece neko iznad, da ne bi masovno pravili duplake i zasluzivali ban, metes cuzu od 500 pojena, pa se muci za isti...

А бе, и ми бановани имадемо душу!