Prijava

Stevčo smetalo

pljosnati tip dauna...naseljava supljine u stenama u koje zapljuskuju talasi...kada se talasi povuku,otklizhe do plitkog dela

Vi volite forum da spemujete, to je očigledno. Ne mogu od vas ni pravo glasa da dobijem!

šta ti podržavaš? koji predlog? nisi ga ni iščitao, nego nabadaš tu neke postove da bi ih nabio što više na što većem broju tema
i skini tu koalu sa slike, 40 posto sajta je ima

Znam ti 10% foruma napamet. Ovaj predlog je super, pročitao sam i sve komentare, tako da... Ne mešajte se u tuđa posla, toplo vam preporučujem!

pa kad si ti bio banovan, pa da te ovo interesuje, koji ti kurac? i nemoj se sprdati kad godinu dana stoji nepogledan predlog

Nemoj da mi preetiš!!1

Све више мислим да је Стевчо тетратрол. :)

Stevčo je radoznao čovek. Kraj priče.

pljosnati tip dauna...naseljava supljine u stenama u koje zapljuskuju talasi...kada se talasi povuku,otklizhe do plitkog dela

Sjajan opis. Ako smijem da dodam može i po par dana unaprijed da predosjeti promjene u plimi i osjeci

slazem se sa vama,kolega clannad,ali ovaj primerak ima osteceo chulo za povlachenje talasa

Predlog je super.

Stvarno interesanta ideja po meni, smatram da bi bilo lepo kada bi kaizen uveo ovako nešto.

Da pa bi oba banovana clana mogla da se dopisuju

Nisam o tome razmišljao Maestro jbg