Prijava

uglavnom su izolovani od ostatka društva zbog svoje religije i kulture. drže se dalje od drugih. jevreji ne puštaju strance u svoje jezgro. to stvara podozrenje i prezir. uglavnom su uspješni u svojim djelatnostima zahvaljujući zbog svoje međusobne solidarnosti, organizovanosti i marljivosti. uspjeh stvara zavist i mržnju. često su bili bankari, zelenaši. nije čudo što ih svi mrze.

Јевреји су ти нешто као Црногорци у Београду, само на светском нивоу. Међусобно повезани, на водећим местима у компанијама и слично. Фурају по два мобилна и тако то.
Иако се зајебавам, паралела је на месту. Фазон је што је њима порекло битно, тако да док било ко други фура сам до одређеног места, они раде као мрави, сви да би један испливао, а онда тај један повуче и остале. Генерално, јако су способни са капиталом и на тај начин и долазе до њега, а притом их боли курац за све остале. У суштини, Исус Навин је извршио нека од најсуровијих освајања икада водећи се логиком "јебеш робове, кад тад ће се окренути против мене, лепо ћу ја то да побијем и опљачкам и немам непријатеља". Отприлике је то то, тако и функционишу годинама, и зато су и Швабе и многи остали попиздели, јер су код њих Јевреји били најбогатији, рецимо као Мишко код нас. А људе је лако покренути против оних који имају више, јер тиња завист, па оно вечито "обогатио се преко моје грбаче" и слично. У суштини, нису наивни.

А мени су генерално Дејан Цукић.

kao što ljudi u BG mrze Crnogorce i Krajišnike jer su uspeli.

Рођени сам београђанин... А осећам се као црногорац...
Дакле отуда моја самодеструктивна нарав!

О јешама се превише прича. Да само ћуте и раде и нађу неки свој кутак не би било фрке... Како швеђани?

Није тачно ово за академију. Заправо, прва Адолфова љубав из тинејџерских дана се звала Рахела. Није га посматрала као потенцијалног љубавника, и оставила је на његовом срцу жиг, а на души тетоважу, о чему је говорио и бард четвртог степена Ацо Пејовић.

Прогоњен кошмарима због неузвраћене љубави, као и суморним животом у конзервативној немачкој породици, Адолф се заветовао на освету. Из источног царства кренуо је ка Баварској, са само једном идејом, да се освети семитској курви масовном агресијом над читавом њеном заједницом. Умро је у Аргентини 1962. година, као отац двоје аријевске деце и срећан човек. Он и Рахела ће се поново срести корз 197 кругова реинкарнације, у у плејну З - 156б, овај пут под потпуно другачијим околностима.

Na cemu si ti? xD

Realno, sad nakon WW2, tek neče ućutati. Biće ovo zanimljiva tema, pošto sam u značajnoj manjini. Elem, gospodin iz uvodnog posta mi je neka soft verzija likova tipa Đorđe Vukadinović koji u svetu vidi zaveru, masoni, rošildi i k'o za kurac jedan stariji lik, penzionisani pandur, mi juče u teretani držao predavanje o masonima i jezuitima kao jevrejskim produktima na srpskoj političkoj sceni, sinoć sam se baš naslušao hardcore činjenica koje ću, kako stvari stoje, i ovde čuti.

Jevreji i arapi su semitski narodi. Ljudi prave ogrnomnu razliku izmedju njih, a zapravo je ona vrlo mala. A razlog mržnje nije racionalan, kao što je to obično i slučaj kada se radi o mržnji prema nekome ko ti nije previše srodan. Nešto poput mržnje usmerene ka kestenju, ili bubašvabi. Jednostavno nije bila simpatična Peri, koji je sticajem okolnosti imao puno drugara. Pa su ti drugari usvojili mržnju. A onda su drugari Perinih drugara nasledili istu mržnju i preneli na nove generacije. Razlozi idu od velikih noseva, do kopanja tunela i izdaje Isusa.
Što se mene tiče, ne mrzim ih, samo mi je lepše kada ih nema u okolini. Kao što ne volim kestenje u okolini. I bubašvabe.
Jednostavno, nisu oni loši, samo sam potomak nekog Perinog ortaka.

Mrze ih zato što imaju svoje sopstvene interese, i što opstaju već hiljadama godina, čak i preko leševa drugih, i kad iz izmasakriraš, oni neće da nestanu već se priberu, drže se jedni drugih, makar to išlo na štetu naroda među kojima žive. Zato što su spolja pomirljivi, iznutra nadmeni, zato što intimno misle da su najbolji od svih naroda i da zaslužuju da gaze druge. Nemam pojma... Istovremeno im se i divim i na neki način su mi odbojni, onako kad ih generalizujem. Kad gledam individualno, obožavam pisce i kompozitore jevrejskog porekla, i neki od mojih najboljih prijatelja su Jevreji!

Не волим их зато шо имају оне жваљаве золуфе који се не уклапају са оним ретро капицама.

Jevreji i arapi su semitski narodi. Ljudi prave ogrnomnu razliku izmedju njih, a zapravo je ona vrlo mala.

Kad bi samo uspeo da objasniš na koji način je ta razlika mala...

Само се ви кољите, у међувремену Курд суче маџора и чека ко ће први да налети за уваљивање у буљу.

A oni su uvijek žrtve...

pa to, jebote, nije hića samo njih ubijao, al oni su jedini koji kukaju. oni su kalimero, a kalimero svima ide na kurac.

bem li ga, možda i jeste zbog toga što se toliko drže zajedno, što su "uspeli u životu", pa imaju lobije od kojih zavisi dobar deo poštenog naroda koji u ovom modernom dobu živi jednim klasičnim robovskim životom.

a antisemitizam u evropi nije ništa novo (mletački trgovac) i valjda je ta netrpeljivost prema njima proistekla i iz njihovog lihvarskog ponašanja.

razlog zašto ih ja ne mirišem preterano je taj što generalno ne volim ljude koji preterano insistiraju na svojoj religiji, naciji, poreklu, itd i koji su ksenofobični, meni je to znak zaostalosti.

dalje, ne mirišem ih iz nekih sasvim ličnih razloga (koji mi dakako ne daju za pravo da to transferišem na čitavu naciju, ali neke generalizacije su kao takve naprosto tačne - japanci su disciplinovani, crnci su dobri atletičari, srbi su zlurada govna...). naime, imala sam prilike da budem u manje-više bliskom (ne prisnom) kontaktu sa tri primerka ove vrste (dva lokalna primerka i jedan iz tel aviva), i ono što sam primetila je da su ovi ljudi bili teška govna, koja se služe najgorim manipulacijama i najpodmuklijim potezima, i ne prezaju ni od čega kako bi stekli korist (materijalnu i/ili statusnu).

a opet, tu je i cela ona stvar sa isusom...

Nemam pojma... Istovremeno im se i divim i na neki način su mi odbojni

Nešto kao Englezi... pišljiva ostrvska državica u kojoj je stalno kiša osvoji ceo svet za 300 godina, a svi ih mrze. Realno, najbolja nacija na svetu.

Razlozi idu od velikih noseva, do kopanja tunela i izdaje Isusa.

То ме подсети.
"The details are trivial and pointless, the reasons as always, purely human ones."

i neki od mojih najboljih prijatelja su Jevreji!

Strašno. Razmisliću da li ću ubuduće postovati u istim temama kao i ti.

Nešto kao Englezi... pišljiva ostrvska državica u kojoj je stalno kiša osvoji ceo svet za 300 godina, a svi ih mrze. Realno, najbolja nacija na svetu.

Ja bih voleo da je Hitler prvi napravio atomku. Samo jednu. Ona bi išla na London. Onda bih voleo da su Rusi isto napravili samo jednu atomku. Ta bi išla na Berlin. E, onda bi Ameri bacili svoje dve na Hirošimu i Nagasaki, i posle toga bi upotreba atomskog oružja bila zabranjena.

a opet, tu je i cela ona stvar sa isusom...

Daaaaj, pa svi znaju da su tu Jevreji bili samo posrednik u zločinu, Otac je Žrtvovao Sina radi Spasenja Čovečanstva, nisu krivi Jevreji.

Prosto, ima nešto kod tih jevreja što moraš poštovati, milenijumima se kroz borbu za opstanak oni dokazuju i svuda ih ima. Bilo bi treš sad da kačim listu svih velikih jevreja, ali su oni etnička grupacija sa najvećim procentom uspešnih ljudi u raznim sferama života. S Palestincima ratuju od pamtiveka, Hitler ih hteo istrebiti, a oni samo izlaze moćniji. A npr. Srbi samo zabijaju glavu u pesak i udaraju se u grudi tešeći se time da su nebeski narod. Jebeš ih, možeš ih mrzeti, ali da su za respekt - jesu!

a opet, tu je i cela ona stvar sa isusom...

лолололо
http://firstlightforum.files.wordpress.com/2012/01/ultra-orthodox-jews2.jpg

Зашто нас мрзиш Хићо!?

http://www.logoi.com/picture-movies/img/hitler_02.jpg

Продали сте хардкор!

бард четвртог степена Ацо Пејовић.

hahahahaaha