Prijava

Mislim da bi ovo bilo stimulativno za autore da pišu kvalitetnije definicije. Pošto ne možemo mnogo uticati na naš opšti prosjek, tu nemamo dovoljno feedback-a kada se počnemo popravljati. A ovako, nastojali bismo da nam taj aktuelni prosjek raste i imali bismo veću motivaciju za kvalitetnije pisanje. Pritom bismo imali i veću motivaciju za autocenzuru, tj. odustajali bismo od pisanja svake gluposti koja nam padne na pamet, jer ista može značajno da sjebe taj aktuelni prosjek.
Dodatni benefit je to što bismo prostom posjetom nečijem profilu mogli da vidimo u kakvoj je određeni autor kreativnoj formi, tj. koliko mu dobro ide u poslednje vrijeme.

modovi zaključajte ovo.

Pitanje je koliko autora uopšte zanima nečija kreaitvna forma, naročito sada kada se baš slabo čita.

Pa baš zbog toga bi i trebalo uvesti, da se malo sajtu opet vrati takmičarski karakter. I da ljudi malo više čitaju.

Ea smorili ste sa tim takmicarskim duhom.
Glup predlog koji nicemu ne sluzi. Ako necu nesto da citam onda me 150 dodataka nece naterati.
Sad jos 15 vrta proseka da se ubaci pa ce odmah ljudima da se vrati takmicarski duh. Blarghhh
LoCK

Haha, pa joj! Fino sam se nasmejala...

Pa to ti je kao u tenisu imaš glavnu ATP listu, i ATP race, tj. nije baš isto ali slično.

Ja ne znam koga uopšte zanima prosjek... Čak nemam pojma ni koji je moj, možda oko 30, šta znam. Kao da je to bitno...

I kakav ba takmičarski duh?

Takmičarski duh je kad izađem napolje i vidim dva horoza u toru sa kokama, pa se bore koji će da je ogazi.

Ovako, ja bi prvi po nekoj logici trebao biti totalno protiv ovog predloga, jer su mi u poslednje vrijeme i forma i prosjek očajni. Znači taj podatak o prosjeku u poslednjih 10 definicija bi mene totalno diskreditovao kao autora.

Ali baš zato i treba to da postoji, da svi malo više zapnemo da pišemo bolje, mislim da je ovo sasvim OK način za motivaciju.

A šta ćemo sa nama koje boli kurac za prosjekom?

Pa vi onda nemojte ni obraćati pažnju na to. Zanemarite, kao što zanemarujete ovaj opšti prosjek koji već ima na svačijem profilu. Nećete ni primijetiti da se bilo šta promijenilo.

Sranje predlog. Bespotrebno je. Buu!

Samo još nedostaje i grafički prikaz pored svakog autora, neka krivulja, pita ili šta već :)))

pita ili šta već :)))

Može pita al smesom, mada može i sa jabukama posle lolo
Inače predlog je sranje, nepotrebno skroz.

ПРЕДЛОГ: Забранити Јовичићу отварање нових тема чешће од једном месечно

Мени је ок предлог.