Prijava

Baba i deda roge. Živeli neki baba i deda pored obdaništa. Kuća im prekrivena puzavicama a oko kuće živa ograda. Redovno smo ih gađali kamenjem a onda su, kad im prekipelo, napravili roštilj ispred kuće i plašili nas da će nas pojesti kao ovu devojčicu što upravo peku. Grozno! Od tada nismo ni prilazili živoj ogradi. Svi smo imali noćne more. :)

Мене су плашили Џакоњом, бајом који долази из жбуња и меће децу у џак. И данас имам кошмаре.

Mene su plašili Desom Cigankom, lokalnom lujkom koja zavrne suknju i pokaže pičku. Inače, ona je stvarna, video sam joj pičku dvaput, i malo od tad vučem traume.

Mene su plašili Desom Cigankom, lokalnom lujkom koja zavrne suknju i pokaže pičku.

Black nije tebi bilo lako :)
Mene su plasili baba rogama mada nema pojma da vam sada opisem kako je izgledala zato sto je vecito bila skroz u crnom i samo su joj se oci videle

Slikovito...biće koje živi u mraku tavana

Ja sam imao neki jeziv tavan,nije nikad bio otvaran,mislio sam da neke zivuljke zive gore,i danas imam traume od njega,najcrnje je bilo kad je jedan dan tavan bio sirom otvoren,a sto je najgore samo smo ja i sestra bili u celoj kuci i naravno posle smo mi ispali krivi.
I onaj crtani mumi mi je izazivao traume,nemam pojma sto,ali sam se previse plasio tog crtanog.

Baba roga .....buuuuuuuu