Ко последњи побједник 132

  1. Ne znam šta si uradio Smarku kad ti ovako namešta pobede, mada možda je i bolje da ne znam... :))

  2. .----....----....----

  3. Ја ? :) ништа :)
    Једноставно сам задњи и то је то :)
    а задњу је закључао курд ал' није отворио нову тему :)

  4. Znači, i za njega si se pobrinuo, lepo, lepo, sve lepše od lepšeg :P

  5. Цијели мод тим стоји иза мене лоло :))

  6. Haha, iza tebe, vidiš kako sam znala :))

  7. с гооза лоло

  8. Bešte bre, sad ja pobeđuvam!
    :)

  9. Ништа од тога :Д

  10. Tako je, Gogo, ne daj se prevariti! :)

  11. пуца ми глооова

  12. Ima da pobedim! :)
    Desi, FMN :*

  13. /\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

  14. /\_/\_/\_/\___________________________

  15. __________________________

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.