Prijava

Otvaram ovu temu podstaknut pricom svog ortaka koji zivi relativno skromno po svim nasim parametrima (novac, ljubav, socijani status, profesionalni uspeh...) a jedna je od najsrecnijih osoba koje poznajem. Da li ste srecni trenutno? Jeste li zadovoljni svojim zivotom? Sta biste promenili? Koliko vam je potrebno da budete srecni? Novca, ljubavi, sexa, trave, golova omiljenog tima, cega god?

Нисам срећан и рокнућу се будаком у чело кад ми докурчи.

Tačno sam izračunao koliko mi nedostaje za neku kratkoročnu sreću. Nedostaje još 620.000€, plus-minus 10.000, zavisi od toga koliko će cena da se spusti.

Idem duplatim loto.

Мени би цифра од тачно 100к евра решила 80 посто проблема које имам у животу. Прво и основно стамбено питање, а у те паре би се угурало још по нешто. У сваком случају, био сам у неком каналу у задње време и добијем на клаџи 4000 кинти, нисам осећао ни трунку задовољства, јер знам да ми та кинта колико год је немао пре тога ништа не решава. САМО СТО СОМА ЈУРА!

Мени треба за сутра 50-100е за кафану, а за прекосутра ће да видимо :)

Za sobom ostavljam najtežu godinu u životu, ali, da, srećna sam. I ne u onom fazonu "Ne žalim se jer može i gore", već stvarno.

Cigani su najsrećniji ljudi na svetu, možda ima veze s tim što jebu Ciganke, 7 godina sreće +7 +7 +...
Evo čovek lepo kaže: Zadovoljan sam svojim životom, pijem šta oću, radim šta oću.
http://www.youtube.com/watch?v=l3R62RED_qw
I ja se slažem, neko kome je bitno samo materijalno, ko je u duši snob, taj nikad neće biti srećan, stalno će tražiti više i više, ali sreću neće nikad naći.

Pa, na skali od 1 do 10, mogu reći da sam srećan za neku sedmicu. Nisam neki materijalista, tako da me višak novca mnogo i ne usrećuje, imam za osnovne stvari i da s vremena na vreme potrošim za neko putovanje ili neku zajebanciju, zdrav sam, i srećan u braku. Otkako sam promenio institut, nemam više toliko stresa na poslu, dolazim kad hoću na posao, odlazim kad hoću, niko mi ne visi nad glavom. Što se tiče dodatnog novca, dobro bi došlo više, da rešim finansijske probleme ostatku porodice, jer su u totalnom rasulu. Od toga što mi nedostaje, jeste malo više bezbrižnosti koju sam imao kao nekad davno, i jedan dan u sedmici samo za mene, da ga prodrndam kako hoću i da ne jebem živu silu. I u ovom novom gradu okupim neku ekipu za pijančenje i derneke. Da budem zdrav, jer sam iz prve ruke osetio kako je kad bolest pritisne. I ajmo reći da omršavim nekih 10-ak kila i da se vratim u formu u kad sam nekad bio čigra lolo, ali radim na tome ;-)

Neka mi neko da 300evra da sredim račune, dugove i neke troškove, i biću srećan za desetku. Zdrav sam, imam posao, faks ide, moji su dobro, ni sa kim nisam u svađi, imam šta da jedem i gde da spavam, šta će čoveku više.

Један блоњџаб и све ће бити у реду.

Nisam srećan, zato sam napravio acc na vukajliji i mogu da vam kažem da se nekad žešće oraspoložim. Inače nisam neki materijalista tako da mi novac ne znači mnogo osim ako ga ne dobijm na kladži, čak i kad je dobitak mali ja na nekoliko sati postanem srećan čovek.

Онако. Доста сам млад да будем несрећан, али сходно да немам услове као неки исте старости, то ме баш и не усрећује. Нисам путовао у иностранство никад, нисам ишао на море, нисам ишао на зимовање, ишао сам пар пута на летовање.
Немам китне за квалитетан инструмент и аматерску опрему за снимање, немам пријатеље за свирку, само за цирку. Немам кинте за месечну карту, немају ни моји.
Новац ме не испуњава много, али без њега се не може.
Нисам неки који се много јада, али тако стоје ствари код мене.
Дневна рутина ми је обична, устајем, школа, кућа, читам нешто, па прочитам то из школе, онда слободно време, или пишем, или свирам, прошетам, одем негде...
Углавном досадно, мада, све кад сумирам, срећан сам, јер ови што су пропутовали свуда и који леже на парама, за њих волим да кажем овако "имају све што други немају, али немају оно што желе", бар ја тако неке видим.

Nijesam mnogo srećan, ali sam zato mnogo glup...

пропутовали свуда и који леже на парама, за њих волим да кажем овако "имају све што други немају, али немају оно што желе"

Sreta šteta je jednom na nekoj temi napisao jednu baš pametnu stvar na tu foru al' ja imam pamćenje ko zlatna ribica tako da...

Prošla dina mi bila jedna od najboljih do sada. Išao na more, vratili neke dugove.. Jednostavno, trnulo mi je jajO za sve :D

E da hoće sve lijepo da se posloži kako treba, ali uvijek nešto zajebava u životu... jebem liga...

Ja sam uvek srećan kada imam tulumbe na stolu. Imam pun pleh trenutno. I litru vina domaćeg. Šta čoek more više da ište.

kosmopolito, tek sto su se napile serbeta, gledam ih i greota mi da ih skrnavim.
I da ne bude da spemujem, ranije sam se mnogo brinuo i blago rečeno nikada nisam bio srećan. Išlo mi je super u svemu što radim. Trenutno mi šište jajca za sve, ide mi onako, ali mi je super jer mi i za to šište jajca.

uh, a topao šerbet...
da ne spemujem, ja sam po svim merilima jako srećna, ali avaj....