Prijava

Kvalitet života.. hm... recimo srednje loš. Sreća? Ne znam, zaboravio sam kako je to kad si srećan. Jebiga.

Jutro mi pocinje tako sto u glavi cujem kako mi Boro Corba pjevusi stihove "Osecam se ko poslednje govno".
Ukratko.

Tebi Duče valjda svira "ostani đubre do kraja"?

Pazario 8 piva, kontam da će biti ekxstra percepcija a bome i kvalitet kad to smlatim. Javljam kako je prošlo. Dabome.

što to crni grujane

Pojest, popit i poklopit

Нисам ишчитавао тему, само да кажем следеће: само дјеце што више. Ту је срећа и сазнање да си нешто остварио, оставио иза себе. Све остало је у некретнинама и злату :) Лова је ризична, мало-мало јебе те курс. Сутра пропаде.
Јесам пјан, ал нисам омашио суштину.

Тренутно задовољан нисам,али сам захвалан на томе што имам,иако није много. волео бих породицу једног дана,то ми је онако,на првом месту. још неке ствари које бих волео да ми се остваре у међувремену су пут на јамајку и отварање кафане. Ето толико,ни мање, ни више. А знам да бих најсрећнији био да устанем једно јутро у будућности, спустим се до своје кафане, наточим једну мученицу,седнем за сто, и само да гледам како људи пролазе.

Нисам ишчитавао тему, само да кажем следеће: само дјеце што више.

Ниси омашио, Фацо, квочке су најсрећније животиње.

veoma sam zadovoljan kvalitetom svog života. na stranu što je trenutno kvalitet nemožbolji - ispite čistim redom, skupio sam odličnu ušteđevinu, s ortacima nikad bolje, imam mnogo finu ribicu malo jače od mesec dana - do skoro ništa od toga nisam imao pa sam opet bio srećan. vrlo malo mi treba da budem srećan

Ко је задовољан својим животом, треба га повремено тући да би му се освежило урођено знање да је живот у ствари бол и патња.

Valdemare šta imaš od toga što kukaš, ako je život bol i patnja (sa čim mogu da se složim)? (: tj., čemu pesimizam

stvar je percepcije, ljudi misle da su bol i sreća dve suprotne stvari, ali ja znam da nisu, jer sve što jeste samo je igra raskomadanog boga! tako je govorio zaratustra

ne znam, ja sam izuzetno promenljivog raspoloženja, tako da mi nekad malo treba da se osećam ok, a nekad me ni gola lisa ann u mojoj sobi ne bi izvukla iz kreveta

to njarnere filozofio

Valdemare šta imaš od toga što kukaš, ako je život bol i patnja (sa čim mogu da se složim)? (: tj., čemu pesimizam

Ko kaže da treba kukati? Postoji pesimizam u kome možeš biti dostojanstven.

sa time takođe mogu da se složim, ali još uvek ne daješ odgovor na osnovno pitanje: čemu pesimizam? ja od života ništa ne očekujem, tako da kad mi se desi nešto loše, dođe mi na isto; kad mi se desi nešto dobro budem srećan. i tako sam stalno srećan. mislim malo uskačem sam sebi u usta, ovo je bila definicija pesimizma, ali razumeš već poentu :D