Prijava

E da, ja opet da ponovim. Poklapaju se ove godine đurđevdan i vaskršnji poneđeljak... Biće rata...

Voleo bih da imam da pokrenem neki svoj biznis ili da kupim neku firmicu.
Sitna neka tajkunerija. Heheh

Ma ne mora ni to. Kešovina nije toliko obavezna.
Ne treba mi mnogo stvari da bih bio srećan.
Da mogu sebi da priuštim neko putovanje. Ne neku egzotiku.
Da svaki dan dan odem sa društvom na piće.
Devojčicu neku da šetam neko malo duže vreme.
Da ni sa kim nisam zavađen i da sam sa svima na ok.
Da imam prijatelje koji će mi pomoći kada mi treba pomoć i da ja njima mogu da pomognem.

Sreća ne postoji. Da postoji, za nadom ne bi bilo potrebe.
Moje neko iskreno razmišljanje je da bih voleo da su svi oko mene uspešni, srećni i da dobro zarađuju i da dobro žive. Automatski bih i ja dobro zarađivao, bio srećan i dobro živeo. Sve je to krug.

Jednom mi je jedan autor odavde rekao "ti neše da imaš sve pare ovog sveta, opet bi bio nesrećan jer si truo iznutra". Jeste, bio je u pravu ali znam da je ista takva situacija i kod njega. Želeo bih da i on (iako je trajno banovan pa nemamo kontakta) isto tako prođe kao ja i da pusti svo mračenje i sav taj sarkazam i prigrli okolinu. Da prestane da krivi druge zbog svojih pehova. Meni se u zadnjih mesec dana dogodilo brdo loših i brdo ekstra dobrih stvari i to samo zato što sam zaćutao na neke stvari, prestao da drvim svoju večnu politiku i prosto se nasmejao i sve prihvatio kako jeste. Brzina kojom se sve to izdogađalo je velika. Do tada sam sav bio nervozan, nezainteresovan za svoj život, svoju okolinu i činilo mi se kao da vreme stoji.
Od kada sam se probudio iz te velike bare povraćke, imam sve od gore što sam spomenuo što bih želeo da imam.
Jedino ribu nemam ali i to ću u veoma kratkom roku rešiti.

Sreća je subjektivna stvar. Ako gledaš sve crno onda će ti tako i biti.
Tako će te doživljavati drugi i bežaće od tebe pa makar ti bio najbolji čovek na svetu.
Dosta je samo prestati kukati nad sobom. Samopouzdanje je sve!

Au bre Bridžise tebi baš legla ova tema.

Legla...
Dođe ti tako nekada da zavežeš i prestaneš da furaš neku svoju priču.
Otvaraš se lako.
E takav sam večeras.

joj neš..zvučiš k'o čempi

Da brišem onda?
Nikada ne pišem ono što ne mislim.
Nisam to sve rekao iz nekih predrasuda i šablona nego iskreno.

Dođe ti tako nekada da zavežeš i prestaneš da furaš neku svoju priču.

Čini mi se da ti je oko ovoga pogrešna percepcija. Što bi prestao da furaš svoju priču, osim ako nije na račun drugih ljudi.
I nema potrebe da brišeš ovo.

ma šalim se, jbt, ti ne zvučiš patetično k'o on
svaka čast kad si uspio većinu toga da središ
samo udri!

Бриџисе, прави је тренутак да пробаш хероин.

Svaka cast Bridzise.
I meni treba neka zenska. Upao sam u monotoniju, pa da ona to razbije.

Meni u životu treba više od 5 sati spavanja. Al' nema pičke da ostvarim...

Ja oću da se ženim, jebo više ovo. Da me dočeka neka lepa kad dodjem kući i da se prodere:"Djes do sad pizda ti materina?"..

zavisi od referentnog sistema (el se tako kaže?)

kvalitet života mi je bolji od nekog cigačeta koje živi ispod mosta i ima tumor na mozgu i tuberkulozu i jede samo ono šzo pronađe u kontejneru.

ali je gori od nekog ko radi na nekoj direktorskoj poziciji u guglu.

al kad pomislim da živim na planeti koja bleji u univerzumu koji se širi jer ga neka sila koja postoji van njega vuče, a naučnici nemaju blagog pojma šta je to, i kad pomilim da i to što postoji izvan našeg univerzuma, takođe postoji u nečemu, pa onda da i izvan toga postoji još nešto, u fazonu sam da mi je kvalitet života, pa i bilo šta vezano za život manje-više dejan cukić....

Šutnula me pička hnjo hnjo, neko je nazvao i rekao da sam je prevario. Kakav um, ej!
EDIT: A ja kao serem, a ustvari sam skenjan ko pička i ne mogu ništa da ispravim. Jebeno ništa ne učim i ništa ne radim. Ništa ne ide.

чак сам јој и писмо послао лололол
јебени град, људи се баве свачим, уместо да набију главу себи у дупе и певају титу заклетву.

и певају титу заклетву.

+1

не знам ни како се каже лолед.