Prijava

izađi napolje jabučilo, idi od kuće do kuće i čestitaj im najnoviju novu godinu. blamiraj se još malo.

đe si jabučilo, ajde čekamo te svi, poranili smo jutros na vukajliju da vidimo ko će prvi da otvori temu o najljepšem i njadivnijem događaju, da vidimo šta će fino da nam poželi.

Meśa
htio sam da ti kažem da ti je glupa priča i da ne ideš po sajtu i crnjačiš ljude sa svojim glupavim nezanimljivim sektaškim praznicima. je l ti sad jasno?

ubij se. ako mi stvarno želiš sreću onda se ubij, to bi me najviše usrećilo. i ti i tebi slični.

čekam.

Pa, zapravo, nije mi jasno.
Kao prvo, zbog čega me sada vređaš? Ako sam te uvredio nečim što sam rekao, onda izvini, ali nisam nameravao da te zajebavam.
Kao drugo, kakvi "glupi nezanimljivi sektaški praznici"? Novu godinu slave ljudi širom sveta, ne vidim šta je tu loše?
I, kao treće, koji je tvoj problem? Ako si nervozan zbog nečega drugog, nemoj da se iživljavaš ovde. Rekao sam da ne želim da se svađam. Idi odmori malo, verovatno si prećer'o za doček.

jabučilo, rasprava sa osobama koje otvaraju ovakve i slične tema je uzaludna. trošenje vremena.

odrasti, pokušaj da shvatiš šta je zaista bitno u životu. to ti ja želim.

mešo, ako je trošenje vremena, zbog čega se onda zadržavaš ovde već par sati?

odrasti, pokušaj da shvatiš šta je zaista bitno u životu. to ti ja želim.

I ja tebi isto to želim. Sve najbolje.

Пустите човека, ите у пичку материну.

Napusite se kurca svi sto ste napali coveka, nacestitam vam se svima nove godine!

Meśa, Meśa mala svaku noć do zore.

Meщo, немо' тако, и ти си некад био деца

srecno novo pustanje bobe i marije!

OVAMOOOOOOOO CIGANIIII ZAUZMITE MESTOOOO OOOOO CIGANI SNJOMSAAAAM SLUŠAO VAŠ ČESTOOOO!

Kao prvo, zbog čega me sada vređaš?

И даље не капирам како неког може да увриједи нешто што је на неком сајту написао неки рендом лик са интернета који живи у курац далеко од тебе, јеботе. Ми смо само сличице и имена на твом монитору, ако стиснеш икс нећеш нас више ни гледати, је л могуће да ти наше ријечи толико значе да чак могу и да те увриједе? Ај рили донт гет ит.
Срећна вам нова, и уздравље.

najbolje jos i da se svadjate na ovaj sveti dan.

И даље не капирам како неког може да увриједи нешто што је на неком сајту написао неки рендом лик са интернета који живи у курац далеко од тебе, јеботе. Ми смо само сличице и имена на твом монитору, ако стиснеш икс нећеш нас више ни гледати, је л могуће да ти наше ријечи толико значе да чак могу и да те увриједе? Ај рили донт гет ит.
Срећна вам нова, и уздравље.

Pročitaj opet moj komentar. Nisam rekao da me je uvredio, već da me vređa, postoji razlika između te dve stvari.

И ово што каже Санитарни, зајебите, израшће вам чир!

Шерлоке, пуши курац.

Rekoh sinoć, oprostitie na ponavljanju:
Svim mawim dushicama sa Vuke zhelim mnogo srece i ljubawi, normalnom narodu uspeha, para i zdravlja, a frikovima ispunjenje svih bizarnih i mračnih želja u nastupajućoj godini. Čirs, nazdravlje, mwa!

NOJJARSKONCERT!

Samo zbog toga volim ovu vatikansku novu godinu.