Prijava

ne moze takav covek da mi nabije komplekse,moze samo da mi bude lose i da gledam u belo,da pomislim:"pa jer moguce da svakojaki retardi danas mogu da budu uspesni"?

Izvadi ruke iz guzice, zasuči rukave, zagrej stolicu i prestani da dangubiš zajebavajući se po internetu. Možda nećeš uspeti kao Željko, ali ćeš biti sigurno uspešniji nego što si sad.

Izvadi ruke iz guzice, zasuči rukave, zagrej stolicu i prestani da dangubiš zajebavajući se po internetu. Možda nećeš uspeti kao Željko, ali ćeš biti sigurno uspešniji nego što si sad.

Каже се ''засуци''.

Izvadi ruke iz guzice, zasuči rukave, zagrej stolicu i prestani da dangubiš zajebavajući se po internetu. Možda nećeš uspeti kao Željko, ali ćeš biti sigurno uspešniji nego što si sad.

ja sam zasukao svoje rukave,studiram,ok to mi ide,mozda nesto i bude od mene.ne bih sigurno da budem kao zeljko,a i ne bih vise trosio vreme na njega.samo pricanje o njemu je gej,a kamoli slusanje,gotivljenje ili ne daj boze zelja da se bude kao on.internet je zabava,ubijanje vremena,a posto je prvi januar onda moze covek dati sebi oduska.ili kada god coveku obaveze dozvoljavaju.neki imaju vise vremena,neki manje,neki ne rade nista i mogu da se zajebavaju po ceo dan.ja mogu samo da im zavidim.

Како је јадно написати "пијан сам" чисто да би се спасио евентуалних прозивки око отварања теме. Добро, да би се спасао од тога да те Месја изнабада морао си да будеш мало креативнији типа имам болесну мајку и два брата сијамска близанца који имају дауна.

Како је јадно написати "пијан сам"

Pijan sam je počelo u prevodu da znači "spucale me emocije". Možda je čovek samo hteo da kaže kako mu ne treba uzimati za zlo što je hteo da pokaže da mu je stalo do sajta i Nove godine, a da ga pritom ne nazovu pičkicom pa je upotrebio najbolji muški izgovor za sva patetčina sranja - pijan sam.
A sada, molim da me krunišete Majkom Terezom.

:ta-da:

Који глуп изговор "пијан сам." Да си ти стварно био пијан ти не би ни успио наслов исписати а камоли све ово у првом посту...

Ljudi, tema je skrenula s teme.

SREĆNA NOVA GODINA, SVI PRAZNICI VAMA I VAŠIM PORODICAMA, PUNO ZDRAVLJA, SREĆE, RADOSTI, VESELJA, SVADBI I VENČANJA SA SVE STARIM KUMOM I SVATOVIMA!!1

Molim nastavite u istom duhu.

КО ЈЕ ПИЈАН ЗАСПАО ЗА ТАСТАТУРОМ?

да није месалине, написао бих ти јошшто комплексашу, овако, живели

СВЕ НАЈБОЉЕ ВУКАЈЛИЈАШИМА У НОВОЈ ГОДИНИ УЗ ПЕСМУ "ЈАНУАР", У ИЗВОДЈЕЊУ ДРАГЕ НАМ АНЕ. ЖИВИЛИ!

Није ни вама лако.

Христос се роди и вама и вашој породици!!!

Е људи ди ћете за 1. мај? :)

Srećna Nova godina svima koji slave!

Srećan vam 8. Mart

Поцети ме Курд сада, зовем друга да се туцамо за Ускрс и јавља се његова кева, рек'о "Христос Васкрс", а она мени "Јао па ја не знам шта се каже хе хе". Схватио бих да риба није верник, али она слави сваке године и опет нема појма. Пуче брука.

To treba da ide na transfer, Arei.

ja svome popu u selu koji dočekivao narod pred uranak božićni na ulazu u crkvu na njegovo "hristos se rodi" odgovorio "vaistinu vasksrse". nenamjerno. to je bilo davno, kada sam još bio vjernik.

Издали смо Жељка, а он толико молио..

http://www.youtube.com/watch?v=-5S4mimG29c

SREĆNA NOVA GODINA, SVI PRAZNICI VAMA I VAŠIM PORODICAMA, PUNO ZDRAVLJA, SREĆE, RADOSTI, VESELJA, SVADBI I VENČANJA SA SVE STARIM KUMOM I SVATOVIMA!!1

Naj ača, sve pohvale za super zezanje na njoj.