Prijava

Promenite naslov teme:
Reservoir dog vs celtic

Де си ти Жајк на окупљању?

Radio sam drugu,ali i da nisam radio verovatno ne bi došao.

kaci se prepao jebača... mogu ti reći da sam se i ja zamalo okrenuo kad sam vidio njega i ninku :D

бури
e da, moram da rečem da mi je žao što nisam koju prebacio sa srnom - idolom,

biće prilike,biće valjda!
nisam ni ja baš bila razgovorna kako znam da budem,tako se zalomilo,a i situacija je bila kao na četu-svako priča svoju priču XD

Kad sam bio na VOS-u meni je ninka prvi zapao ( < nemojte ovo pogrešno da shvatite(ja sam upozorio) ) za oko ... Taj specifičan Hercegovački naglasak koji me podseti na jednu dragu osobu koja nažalost više nije medju nama.Inače i mama mi je rodom iz Hercegovine.
YeahBatch mi izgleda kao super lik.

Jebač jeste super lik, barem koliko sam skontao u NS, a Nindža je prvi Hercegovac kojeg sam zgotivio, a živeo sam godinu dana u Mostaru :)

Чекај. Зар Нинка није Босанац?

Чекај. Зар Нинка није Босанац?

Он је ба болан Херцеговац.
Немој да те чује.

Vid' ovoga što podbada.

Čuo sam da je bio jedan grlati Ercegovac. Kažu ljudi, mislili da je sišo međed s kamenjara, kad ono Ninka.

Al' me Vitomir zajeb'o za sve pare. Najjače kad su krenuli svi da se deru na ovom našem kraju stola, da se sinhronizuju sa mnom.

Pa nisu se oni dovikivali z brda na brdo od kolijevke. Da se zna ko je sa kamena poteko.

Tvrd je kamen za onoga ko na njemu spav'o nije, ja se rodih na kamenu, zato kamen mekan mi je!

Не да се синхронизујемо, него да бисмо могли да се чујемо од тебе.

Штета што не банох на крају, ал' било неких других ствари..

jel neko jebo nesto??