Prijava

Previše simptomatični opisi posledica šmrkanja praškastih supstanci, moraćemo da te proverimo kad dođu kolege iz odeljenja za sajber kriminal ujutru

Jel te radi taj snus, i jel sa dve kesice u obrazima izgledaš ko Brando u Kumu?

Inace sad mi je fora ponekad shishu, kupio u Egiptu par kutija duvana i nargile

Proverićemo mi učestalost tog "ponekad"

Zavisi od kesica.
Original portion su veće, pa možeš izgledati kao rambo, a imaš npr. white mini portions koje se i ne primjete.

A da radi posao - radi. Sve zavisi kome šta treba. Imaš normal, strong, ekstra strong, ultra strong snagu, i otprilike ultra strong ima i sa mentolom, a svi ti mentolni su još jači jer baš aktiviraju krv u desni pa je jači transfer, ja npr. extra stark mogu držati fazon 10 minuta, a Siberiu white ultra stark portion sam morao da ostavim 15 minuta na vazduhu da malo izvjetri aroma i snaga i onda je pljunuo nakon 3 minute.

Nepušač koji uzme stark snus nakon 6 minuta će povratiti 100%.

I jel si urađen svo vreme? Ja inače sve cepam stark, jake cigare, žestinu i debele žene

не знам јебига, кажем да сам пробао неколико брендова и да ми је пријало али то су све неке скупље цигаре, Хаориз који пушим сваки дан је 16 јуана, цене иду до 20ак и после слабо шта има и то су цене преко 50 фазон за издркавање и глумљење муда, значи Хаориз кошта ко дрина без филтера код нас и спада у скупље цигаре и стварно је добар али само црвени у меком паковању, има исто неки Хаориз али другог произвођача у жутој кутији али не ваља курцу, има и за 3 јуана (45 дин) паклица цигара да се купи јебига то пуши сиротиња

марлборо овде ми је одвратнији од оног нашег

Provereni kineski kvalitet. Hahah koja socijala to od 45 din

немам храбрости да то пробам

Koristim otprilike dvije kesice dnevno, uz dvije kafe lagano, jedna kutija mi može biti 10-ak dana, kutija goteborga ovog hjortona voćnog npr. je 33 krune, jakobssons je 32 krune, ovi ostali su oko 25, dakle od 2.5 do 3.3€, kupim 5 kutija za 15€ i miran 2 mjeseca (sada i više, naučili me nordijci da koristim više puta jednu xD)

Скочимиш јеси у Норвешкој?

Isprva su bili zabezeknuti koliko se bahatim, mislili su da zarađujem 100 iljada kruna pa bacam jednom korišteni snus :(

У шведској је, ко и пола босне

bole ga kurac, ajoj sto bij ja u Norvesku ili Finsku isao

Их не причај ми ништа

gradić Hašta (Harstad), Trumsa okrug, 130 km avionom od Trumsa (što bi naši rekli Tromzoa).

Čistim govna kerovima za satnicu od 35€, jebem te Bosno kud se rodih u kurcu.

jel ima bar posla, haha

ima jedno 45 minuta dnevno, ostalih 5 sati i 15 minuta sjediš i gledaš u more, smrkne se oko 6, kafa je 5€, pivo 0,5 10€, stan je 1100€ i režije još 200€, pileći file je 9€ a junetina 20, ručak za dvoje ne može ispod 150€ i to u osrednjem restorančiću, u onim skuplje i ne gledaš.

Ljudi su hladni, ne vole nas Balkance, opasno nas ne vole, Norvežani su jebeni nacisti, mrze i Šveđane xD

Vraćam se za 10 dana, bole me kurci, idem opet na jesen.