Prijava

Hahaha ispoliva ga i ti o istom trošku

први пут сам са пажњом читао шта пише бомбаш, свака част

кинези имају добар дуван, бар је добро ових неколико брендова које сам пробао али фали јачина јебига, ја ово не осетим и пушим дупло више него пре... једном кинезу ортаку смо донели бокс златног давидова, мислим да је из пристојности попушио цигар да нас не увреди, после није ни палио оно јер не може да издржи хаха

досад сам избегавао те цигаре са аромама јер су геј, али брате кад сам се уселио у стан нашао неке црне цигаре, имају неки укус да га јебем шта ли је ал добре у пичку материну па и јаче од осталих овде, после исцимам тог кинеза синкса да ми преведе шта је оно, каже ово је јапанско, са укусом семена лубенице хаха добро... ови моји су пушили неке прејефтине са укусом наранџе, мислим да бих бацио пеглу од тога, не усуђујем се да пробам

кинези имају добар дуван, бар је добро ових неколико брендова које сам пробао али фали јачина јебига, ја ово не осетим и пушим дупло више него пре... једном кинезу ортаку смо донели бокс златног давидова, мислим да је из пристојности попушио цигар да нас не увреди, после није ни палио оно јер не може да издржи хаха

Kinezi imaju kurcinu, to jest imaju na 80% teritorije duvan koji je genetski modifikovan, liske ko zadnja guma na traktoru. Samo u malom delu zemlje proizvode regularno za strane kompanije, ostalo je za domacu boraniju. Proizvedu oko milijardu ipo kilograma godisnje samo kineski seljaci i moraju da uvezu dodatno 700-800 miliona kila da podmire sopstvene potrebe. Znaci tuku godisnje oko 2,3 milijarde kila. Od kilograma duvana se pakuje cca 50 paklica. Kina godisnje uzima akcizu na cca 1.1 bilion paklica. Ako Kinez pusi paklu dnevno ispada da ih pusi oko 350-360 miliona. Ej, to je ogromna brojka i kapiras da vecina duva tesko djubre i genetske modifikacije, zato ako si tamo preporucujem ti da pusis svetske brendove, svi su prisutni sa proizvodnjom tamo veliki je to kolac da se deli. Ako se secam dobro, recimo Marlboro je za oko 10% jeftiniji nego kod nas, znaci cene su pristupacne i za nase uslove.

Ako sam dosadan recite.

Ma jok, čini se da znaš stvari,

zakljucajte ga na ovoj temi i bacite kljuc

Glavnog uzimam za razmatranje, ovaj drugi nub sto je napisao 4 definisa za 7 godina bukvalno gledam kroz njega

Bombaš, pričaj mi o skandinavskom snusu.

Koristim to sranje, znam da je hemudža neka garant i da ću dumrem ali mnogo je bolje jer ne smrdiš kao bakalar i klepiš jednu kesicu za 15 minuta i dosta za čitav dan.

Zaista ne znam nista o duvanima za smrkanje i zvakanje. Mislim znam ono osnove, ali toliko i ti znas.

Inace to ne kapiram, nije fora pusenja samo uneti nikotin, pusenje je ritual. Popusiti cigaretu u mrklom mraku nije isto kao kad vidis dim i slicno. Zavisnost je samo parcijalno
fizicka. Ako hoces da ih ostavis, moras da ostavis rituale vezane za cigaretu.

hahahah nemas defke nisi bitan

Jbg, nisam ni ja koristio ovo dok nisam upoznao rituale vezane za snus, a to upoznaš kad 45 minuta zablejiš sa bilo kojim Norvežaninom (oni su ubjedljivo najjači korisnici). Ima snus svojih čari.

Sta ja znam, ima tu hemije... ne znam. nekako mi frka da smrcem pomesan suvi duvan., so i sodu bikarbonu... plus ko zna sta. Jebiga, ne ide mi nekako da to radim, kapiram da sjebe sluznicu posle nekog vremena,

A trebaće ti sluznica u nekom trenutku kad se stvore okolnosti za kokaniđu, vodi računa

Pitaj Armina, on je godinama snifao šećer u prahu i tripovao kokain, a eno ga sad slini 24/7 ko prehlađena beba, oči i lice crveni i upaljeni, suza suzu stiže

Ne zanimaju me opijati sa liste zabranjenih

Gledam ove mucenike po gradu godinama na koksu, jebote oni ako ne povuku nikakve radosti u njima nema, mislim da im se ne dize ako nisu uradjeni jebeno jebes takav zivot u matriksu

A nije ovo snif, snif se šmrče, snus je pakovan u kesice koje se stavljaju između usne i desni, u kesicama je duvan i preko sluzokože uzimaš nikotin i arome.

eto vidis, stvarno nisam imao dodira sa tim niti znam