Prijava

Kad vam socijalni život ode u kurac...
Kad vam karijera/čkole odu u pičku lepu materinu...
Kad shvatite da ste odsečeni od porodice, da ne biste kući na vikend, a ne biste ostajali ni u studentskom domu/internatu...
Kad mrzite sve oko sebe, uključujući sebe...
Gde tražiti utehu (i smisao svega), a da nije u pitanju alkohol, droga ili spavanje?

Nisam ja, moj ortak je, da se razumemo lolol

Vučice, da li je moguće da ti imaš i svetliji deo ličnosti?

Седнеш и читаш дефиниције.. Ваљда ће те смирити лол

Gledam ljudi idu u teretanu, dignu 5kg više nego inače, srećni.
Gledam Dinkića po šurnajesti put ministar finansija, narod srećan.
Dignu penzionerima penziju za tričavih 2% (na tričavih 20h), oni srećni.
Prođe još jedan dan na poslu, ne dobije otkaz, srećan čovek.
Kako se ljudi mogu zadovoljiti sitnicama?
p.s. Mada moram priznati, nasmejala me malkice tvoja solucija, vučice. :)

Neki hobi uvek dobro legne.

Јбг. апатија сад најлепше удара, прошла нова, има још три-четири дана до Божића, нема пара, друштво отишло негде или се јебе са неким..

када сте све то побројано, онда постајете валсинарб90, што имплицира да ће бити успех ако доживите тридесету

Реци му да чита неке књиге..

Daleko od toga da sam elokventan i bezobzirni kurton kao branislav. :) makar ja tako mislim

Vučicina tema je jedna od boljih te vrste, pročitaj je pažljivo, sadrži dosta kvalitetnih i bitnih uputstava za to što te interesuje.

@Miniganer
gde ćeš boljeg rešenja od mog, vidiš da si se oraspoložio.
Tako je marcipan! Sve se da rešiti uz pomoć osmeha. :) Otklanja brige i smiruje. :)

Навуци се на доп.
За све те боли курац, буквално... а и немаш неких проблема сем како наћи још кад улетиш у кризу. Капирам да је и то боље јер, објективно гледајући, то је само један проблем а овако их имаш много више. Мислим тај твој пријатељ.

ЕДИТ: Ова тема (савјет) шо је Вучица окачила је једино добра уколико патиш од опстипације или нароцки речено ако не мош добро да се искењаш.

Cinici zatrpavaju sami sebe u raku, ograđuju se od sveta, svemu nalaze primedbu. Dok glume neki intelekt, ne shvataju da "spuštajući se" u mora ovozemaljskih zadovoljstava neće postati i ostati ljušture od ljudi. Međutim, ne odgovara im ništa, svemu prilaze sa podsmehom, ništa ne rade u životu. Mrze monotoniju, a sami su ekstremno monotoni. I kad shvate to, taj status kvo počinje da ih duševno cepa, vodeći ka depresiji.
Nesposobni za bilo kakve trzaje iz mrtvog mora, jer mrze sve oko sebe pa i te "trzaje", postaju apatični i polako se guše u svom sve većem gorkom i slanom plićaku ne pokušavajući da se izvuku jer to je jednostavno smešno.
Malo introspekcije, poenta: nemojte biti podrugljive mrcine, život će vam biti lepši.

Ауф рођаче... зајеби ти доп. Идсе уби.