Prijava

Па требало би. :) Ја сам до сада слао 30-ак разгледница и увек су долазиле до места одредишта. :)

ЕДИТ: Једино ми једном није стигла у Белорусију, али то је зато што се та особа одјавила са сајта, па је није регистровала.

Može to neko ispod 18 da šalje? Odlična zamisao, svidja mi se. :)

Ако можеш да купиш разгледницу и маркице, не постоји ограничење. :)

Zanimljivo. Da se upišem pa da se bakćem sovim posle

Сутра идем да купим разгледнице и да шаљем. Једва чекам да и мени стигне нека разгледница, баш ми се свиђа идеја :)

На вашем профилу напишите какве разгледнице преферирате. Дакле да ли желити неке са знаменитостима, са природом, заставе, неки воле црно-беле, неки желе разгледнице са животињама или цвећем,... Или какве разгледнице не бисте хтели да добијете. :)

Јеси ли добио неке занимљиве земље?

Ništa posebno, jednu Rusiju, jednu Nemačku, dve gore iz Skandinavije, i jednu ne sećam se gde, ali nema veze, nadam se da će meni da stignu iz neke azijske države.

Sutra saljem za Nemacku, a buraz za Poljsku.
Zanimljivo ovo..

Nekada davno, pre www sistema, postojala je forma konceptualne umetnosti zvana mail art. Najbolji deo sistema je bio upravo ovo - cele godine šalješ svoje radove poštom, a onda organizuješ kod sebe izložbu pa ti svi oni pošalju svoje radove. Još uvek negde u fiokama imam par mermernih pločica iz Rima i neko vulkansko staklo iz Kanade :)

Kakvo je to vulkansko staklo?

istopljeni kvarc koji se ponekad nađe u blizini ugašenih vulkana, ja sam imao ovakve:

http://proleksis.lzmk.hr/slike/zzzad.JPG

Uau, super. Uopšte nemam pametnija posla nego da šaljem razglednice rendom ljudima. Kad malo bolje razmislim, to je genijalna zamisao.

Isto tako obožavam i kad mi u imejl stigne elektronski spem, ovaj pošta.

Zar vi ljudi stvarno, ali stvarno imate baš toliko slobodnog vremena a i volje da se bavite ovakvim stvarima?

Pretpostavljala sam da je tako nešto, zanimala me boja. :) Svi silikati su stvarno veličanstveni.

Uau, super. Uopšte nemam pametnija posla nego da šaljem razglednice rendom ljudima. Kad malo bolje razmislim, to je genijalna zamisao.

Isto tako obožavam i kad mi u imejl stigne elektronski spem, ovaj pošta.

Zar vi ljudi stvarno, ali stvarno imate baš toliko slobodnog vremena a i volje da se bavite ovakvim stvarima?

Šta fali?

Zar vi ljudi stvarno, ali stvarno imate baš toliko slobodnog vremena a i volje da se bavite ovakvim stvarima?

Зар и ово питање није још горе од тога?

Неко једноставно то воли, занимљиво је, а и одузима мање слободног времена него којекакве глупости на које људи иначе троше време, реално.

Šta fali?

Ne trudi se, Smorka.

Ja to više ne radim, mislim da sam poslednji ili barem među poslednjim mejl artistima Srbije, ali mojih radova ima po celom svetu. Neopisiv je osećaj kad ti stigne pismo od nepoznate osobe iz dela sveta koji verovatno nikad nećeš videti. Vredna je ovo zamisao.

Ne trudi se, Smorka.

I to što kažeš.

Bar ja mislim da je bolje da mesto što za slobodno vreme buljim u komp, odem da malo prošetam gradom, uslikam sama neki lepi deo, ako mi se ne sviđa ono na razglednici ili sam u manjem mestu, napravim od te fotke razglednicu, nešto zanimljivo napišem i pošaljem. Po mom mišljenju jako lepa ideja.

Kakvi ste, sa vašim nepopravljivim optimističnim pogledom na svijet. :)

Kakvi ste, sa vašim nepopravljivim optimističnim pogledom na svijet. :)

Ma, pravi. :)