Prijava

Овај Шон Пен је неки амерички Лазар Ристовски.

šon pen je smorio time koliko je navodno i kul, i humanitarac i jebač. smorio je.

Sreto, nemam pojma ko ti je taj.

Lollolol, KurdU slažem se za drugog ali prvog mojne da mi diraš!

Svi glumci koji glume u Boljem zivotu.

Ричард јебени Гир.

Sad brebaci keva RTS i videh Svetlanu Bojković... Dobijem osip kad je vidim.

Meni se kenja kada vidim Mimu Karadžića jer uvek glumi Crnogorca, što i nije teško kada je Crnogorac.

Ахахаха! Џони убо! 'Овај Мима стварно свугде вуче тај свој акценат. Ја баш морам дуго да ломим главу да би наш'о неког нашег глумца да ми је иритантан. Добро, осим Босиљка и тако неких, који се подразумевају.

Džo Peši, Deni Ajelo...kao i većina italo-amerkinaca koji su osamdesetih postali/bili popularni.

99% домаћих глумаца и исто велики проценат страних. Као најиритантније и оне које бих убио комбајном па њима наранио свиње наводим Босиљчића, Сигала, Џеки Чена, Чак Нориса, оног маторог Танасија, ону што му глуми жену у "Мој рођак са села", Гордана Кичића, Жан Клод ван Дама, све ликове из педерских серија типа "Пријатељи", "Штребери" и сличних срања која су шатро хумористичке серије, Мајкла Дудикофа и још неке којих сад не могу да се сетим, али ћу дописати.

Sreto, kazuj ko ti je onaj na prvoj strani, oma!

Mislim da je Jebač onako solidno pokrio dosta njih lololo

Dobro Johnny kaže, bolest koliko ih je pokrio. Samo se tu za "Friendse" ne slažem, al' ovo ostalo je na mestu.

Lidija Vukićević i Svetlana Bojković

Е да, и цела екипа Монтевидеа.

Марко Бандерас, Били.

а јел се они пријатељи снимају кадрове у кафани када су они тамо или су увијек тамо? барем један од њих, или чак двоје!

Да додам и све који су глумели у Шотриним остварењима.