Prijava

Vidim nema teme za bend Sabaton, jel slusa neko njih sa Vuke?

20. Marta u domu omladine..

https://www.youtube.com/watch?v=ovlvjOoTi7s

Мени је тај Сабатон исти као Хамерфол/Блајнд Гардијан/Хелоуин/Мановар. Дакле, боље да ћутим лоло

Мени је тај Сабатон исти као Хамерфол/Бланјд Гардијан/Хелоуин/Мановар.

Само што имају некастриран вокал лолололололололо

2500 je puno za njih.... :/

2500 je puno za njih.... :/

Зависи од тога где се одржава: ако је у Арени, у првим редовима, онда је још и оправдана цена, пре 4 године Мејдени на истом место коштали 2900 за фан пит. Ал опет, знам само две- три песме од њих, па не бих ни да хвалим ни да кудим, ко воли нек иде, лепо је некад дрмнути гузицу на свирку :Д

Onako su, ali ne bih išao na koncert, znam samo par pesama, a jedina koju slušam je Ghost Division.

u SKC-u su, jel? nisu losi stvarno, al i kada su bili predgrupa Hammerfall-u karta mislim da nije bila preko 2000

u SKC-u su, jel?

Ако је СКЦ, онда је, искрено, све преко 1800 мноого куме :Д

Мени је тај Сабатон исти као Хамерфол/Блајнд Гардијан/Хелоуин/Мановар. Дакле, боље да ћутим лоло

А јес се искењао брате. Сабатон није ни близу овим бендовима. Бољи је од Хамерфола и више "кечи", Блајнд Гардијан и Хеловин два најтрве пауер бенда, а Меновер, хехе. Па, Меновор, Ранинг Вајлд, Дистракш...тее хее.

mislim da ja iam fotki nekih kad je sabaton svirao u skcu i na exitu na drugom kompu, snimaka mejbi, ako nekome treba potrudicu se da izbunarim :)

Сабатон производи музику за аларме. Мене ради.

Ранинг Вајлд

Сад си ме натерао да обучем оклоп, седнем у мјетал тенак и објасним: мојне ми Ранинг Вајлд у ту групу трпати, за срце ме уједе :(

DEJ AR PANZER ELIT BORN TU KONPIT NEVR RITRIT - GOST DIVIZN!

lozana su od benda, imaju dobrih stvari, jednostavnih, kontam da ih mnogi ljudi ne vole. e sad, za koncert, ima svega par bendova zbog kojih bi se cimao toliko daleko, a oni tu naravno nisu.

e, al ako neko ide na pro pejn..... :) javte se :)

Па, нисам ја рекао ни за Меновор, ни за Ранинг Вајлд, ни Десктракшн да су лоши бндови, само сам алудирао на то да су ложане. И дан данас навијем Ранинг Вајлд и осјећа се мјееетал! :) Њаннабе Пајратс!

a ranin vajld jebe, pusite kurac svi sto kazete da nije tako

edit
vidim sad, povlacim pusenje kurca. hehe

i toliko o Sabatonu :D

e, al ako neko ide na pro pejn..... :) javte se :)

Idem.

Jebote, neki metal bend iz Švedske 2.5 jevreja, Darko Lazić u nekoj prčvari 10 istih.