Prijava

Odigrano je izuzetno mudro, sa puno takta i dužne pažnje. Ona pička što je plaćaju amerikanci i šiptari sad nema šta da kaže jer nije bilo ni gužve ni miniranja ni frke. Standardna procedura - izabereš nedelju ujutro, prethodni dan tajno pohapsiš sve bundžije ili ih obavestiš da odu na vikend u posetu rođacima, televiziju zoveš da prenosi kad je sve gotovo, a sam spomenik odvezeš u kamionu bez tablica u nepoznatom pravcu i posle prijaviš da je ukraden.

A za mesec dana dođeš u Preševo i u demokratskom mraku, u najboljem maniru OZNE, pokupiš pasoše onih bundžija iz prethodnog pasusa, overiš pečatom da su prešli u Mađarsku i završiš priču bez novinara i televizije. Tako se to radi, a ne macolom među rogove, macola služi za naše političare jer oni ne umeju ništa suptilnije da shvate.

Брус, ја бих тебе мет'о на влас одма.

Brus i jeste bio na vlasti '90-ih. :)

Дрогирана Веверица
Brus i jeste bio na vlasti '90-ih. :)

Озбиљно? Нисам знао... :)

Ma zajebavam se, čini mi se da je bio u SPS-u, a možda je i bio neki funkcioner tamo kod njega. lololo

Iskusno, Bruse, iskusno. :)

Што јес'-јес', најбољи је СПС лол

bio najmlađi član opštinskog odbora SPS u ono vreme dok me nisu izbacili iz partije posle petog oktobra - radilo se iskusno, informisano bilo...

Slažem se da je ovo najbolje rešenje, ali ovim odugovlačenjem rešavanja toga i davanjem roka za sklanjanje spomenika je samo hrabrenje šiptara da mogu da odrade još takvih stvari, jer je očekivana brza reakcija izostala. Da se ja pitam, a ne pitam se, gađali bi ga bazukom sa nekog brda, posle bi izjavili da je u pitanju neki ludak i da oštro osuđujemo njegove postupke.

jesu li oni uopšte imali urbanističku saglasnost, da se tako birokratski izrazim. Trebalo bi naplatiti kaznu onim koji su postavili i još im prišiti kamaru drugih stvari, i na kraju u aps s njima.
Bazmudno sklanjanje spomenika u nedeljno jutro i nije možda najlošiji potez obzirom da bi ispala čitava scena da je rađeno radnim danom. Srbi bi opet bili prikazani kao kreteni, a "šitparski neini živalj" bi se osjetio ugožavanje nacionalnog interesa. To svakako pokazuje da je država poprilično nejaka sa narušenim autoritetom institucija. Jebeš ga, trebaće Srbiji još vremena da se povrati.

"Ovaj spomenik predstavlja uspomenu na nase sugradjane albanske nacionalnosti koji su pali u borbi protiv srpskog fasizma. Kao vas sugradjanin srpske nacionalnosti dajem punu podrsku daljoj borbi protiv fasizma. Fasisticke snage JSO-a koja se danas zove Zandarmerija pokusavaju da stvore privid da je klerofasisticka drzava Srbija snazna. Fasisticka tvorevina stvorena od strane zlocinca Milosevica i mafije tokom devedesetih je slabija nego ikada. Samo hrabro dragi sugradjani i znajte da nas ima monogo u Srbiji i van nje koji cemo vam pruziti snaznu politicku a, ako je potrebno, i oruzanu podrsku u borbi protiv fasizma u Srbiji.

Ko je ovo napisao ?

jesu li oni uopšte imali urbanističku saglasnost, da se tako birokratski izrazim

Јесу курац, да се тако простачки изразим.

Tačno, ali sada smo prikazani kao sisice koje dozvoljavaju da im nekoliko kabadahija menja zakone i vuče za nos.

Брус се политички освестио. :Д Је ли, Брусе, јеси учлањен у ДСС? хехе

"Ovaj spomenik predstavlja uspomenu na nase sugradjane albanske nacionalnosti koji su pali u borbi protiv srpskog fasizma. Kao vas sugradjanin srpske nacionalnosti dajem punu podrsku daljoj borbi protiv fasizma. Fasisticke snage JSO-a koja se danas zove Zandarmerija pokusavaju da stvore privid da je klerofasisticka drzava Srbija snazna. Fasisticka tvorevina stvorena od strane zlocinca Milosevica i mafije tokom devedesetih je slabija nego ikada. Samo hrabro dragi sugradjani i znajte da nas ima monogo u Srbiji i van nje koji cemo vam pruziti snaznu politicku a, ako je potrebno, i oruzanu podrsku u borbi protiv fasizma u Srbiji.

Samo hrabro i SMRT FASIZMU !!! "

Неки пут сe толико изнервирам комунистичким остацима да ми дође да кренем редом по БГ-у да разговарам са пензионерима по парковима и када ми ко спомене како се ето лепо живело док су комунисти владали да га одмах нашамарам! Жилави су ти матори ментоли- преживеће. Ал само тако изгледа неће да ложе децу и унуке да кењају по интернету о "фашизму" у Србији!

Bili, mogli ste lepo ti i Ciklon dobrovoljno da se prijavite da sa dve macole u podne rokate po spomeniku. Pošaljete im poruku, a oni nama vas u sanduku.

Nisam spomenuo macole, već bazuku.

Је ли, Брусе, јеси учлањен у ДСС? хехе

jesam, ali sam bio tri godine u DS-u pa me zvali u DSS da pređem kad sam postao bitna ličnost kao umetnik i završio fakultet - sve je to isti kurac, govna uz govna, iz SPS su me izbacili zato što sam Glavnom odboru poslao spisak lopova i mutivoda iz Odžaka koji godinama ruše ugled stranke u narodu, dobio zvanično pismo u kojem me obaveštavaju da sam isključen iz stranke na period od godinu dana i da posle tog perioda imam pravo da se ponovo učlanim, mislim da su te godine (2000.) iz SPS u celoj Srbiji izbacili samo mene...

inače, glavna riba SPS Odžaci je tada osnovala Vučelićevu stranku, oprala karijeru i prešla u gej 17 i više, pa je sad poslanik URS u skupštini Vojvodine - žena koja objašnjava pojam preletača, kameleona i oportuniste...

Брус, јави се Бранкици Станковић, имаш ти материјала за њу лол

Немој тако, нису сви иста говна. ДСС је странка која најнормалније размишља. Сад какви су изнутра, то не'ам појма. :Д То што су те врбовали тек кад си пост'о неко је исто похвално за њих.